کد خبر: 4066035
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸

عزت جمهوری اسلامی نباید مقهور روایت‌های اشتباه شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: نباید اجازه دهیم که عزت، اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران مقهور روایت‌های اشتباه دشمن شود.

عزت جمهوری اسلامی نباید مقهور روایت‌های اشتباه شودبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی 1 تیر در یادواره نخستین فرماندار شهید کشور شهید قبانعلی کوچری، اظهار کرد: امروز ما به شهدای کربلا می‌بالیم، شهدای فعلی نیز مایه افتخار و سرافرازی نسل آینده خواهند بود و بدون‌شک این راه ادامه پیدا خواهد کرد.

وی بر لزوم تلاش برای شناخت و شناساندن شهید کوچری تاکید کرد و بیان داشت: رسانه‌های جمعی در این زمینه مسئولیت سنگینی برعهده دارند و برای تحقق یافتن آن بیش از پیش و جدی‌تر از گذشته گام بردارند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تصریح کرد: شهید کوچری چهار ضلع داشت و باید او را با ضلع مقدس فرهنگی و معلمی، ضلع مدیر و فرماندار بودن، اسارت توسط شقی‌ترین و پلیدترین انسان‌ها و فیض عظیم شهادت بشناسیم.

وی ادامه داد: امروز وظیفه ما پاسداری از آرمان‌های شهداست؛ رهبر معظم انقلاب مسئولیت جهاد تبیین را بر دوش ما گذاشته‌اند پس ما باید این رسالت خطیر را به انجام برسانیم و اجازه ندهیم که دشمنان، جامعه ولایتمدار، معتقد و ولایی ما را تخریب کند و نگذایم که عزت جمهور اسلامی مقهور خباثت‌ها و روایت‌های نادرست دشمن شود.

وی با بیان اینکه امروز در دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضروری است که ید واحد باشیم و به معاندان اجازه سیاه‌نمایی درباره کشورمان را ندهیم، گفت: ناامید کردن مردم از آرمان‌های انقلاب ظلم آشکار بوده و پا گذاشتن روی خون شهداست.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه کسی منکر وجود مشکلات و نواقص نیست، اضافه کرد: ما بیشتر و عمیق‌تر با دردها آشنا هستیم، ولی دشمن بزرگ‌مان 43 سال با تمام توان با انقلاب اسلامی نبرد کرده است، اما به هدف خود نرسیده، حتی رژیم کودک‌کش صهیونیستی در حال فروریختن است، پس در چنین برهه‌هایی باید برای تزریق امید، ایستادگی و پایداری در جامعه تلاش کنیم، که به طور قطع آینده روشنی در انتظار کشورمان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :