کد خبر: 4066198
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۸

6 هزار و 700 بسته معیشتی در آذربایجان‌غربی توزیع می‌شود

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در آذربایجان غربی گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت 6 هزار و 700 بسته معیشتی درقالب رزمایش همدلی و احسان به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) آذربایجان‌غربی در بین نیازمندان استان توزیع می‌شود.

توزیع سته معیشتی در آذربایجان‌غربیرضا عزتی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌غربی اظهار کرد: به مناسبت دهه و اعیاد امامت و ولایت 6 هزار و 700 بسته معیشتی درقالب رزمایش همدلی و احسان به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) آذربایجان‌غربی در بین نیازمندان استان توزیع می‌شود و افتتاح مرحله هشتم از فاز اول رزمایش همدلی و احسان نیز امروز 2 تیرماه در سلماس برگزار شد.

وی افزود: هر بسته معیشتی شامل اقلام غذایی از جمله برنج، ماکارونی، روغن، سوپ آماده، قند، چای، شکر، حبوبات، رب گوجه‌فرنگی و... به ارزش ریالی هر بسته‌ معیشتی برابر با 9 میلیون و 500 هزار ریال است که با عنوان همه برسر سفره علی(ع) مهمانیم اهدا خواهد شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در آذربایجان‌غربی بیان کرد: در سال گذشته این ستاد به مناسب عید غدیرخم با مشارکت گروه‌های جهادی و هیئت‌های مذهبی گوشت مرغ به ارزش چهار میلیارد ریال نیز توزیع کرد و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) آذربایجان‌غربی از آغاز کرونا پنج هزار بسته معیشتی وهزار بسته بهداشتی  در شهرستان سلماس پخش کرده است.

وی ادامه داد: ارزش ریالی کل بسته‌های معیشتی توزیعی این مرحله  65 میلیارد ریال است و در سال گذشته در مجموع 44 هزار و 600 هزار بسته معیشتی به ارزش ریالی 193 میلیارد ریال توزیع شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :