کد خبر: 4068868
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰

همایش علمی، فرهنگی و ترویجی زکات در آذربایجان غربی برگزار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی گفت: همایش علمی، فرهنگی و ترویجی زکات ۲۹ تیر در ارومیه برگزار می‌شود. 

همایش علمی، فرهنگی و ترویجی زکات در آذربایجان غربی برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی، ۱۴ تیر در نشست خبری با اصحاب رسانه با موضوع برگزاری همایش زکات اظهار کرد: همایش منطقه‌ای زکات در حوزه‌های علمی، فرهنگی و ترویجی در ارومیه برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه در این همایش ۱۵ استان حضور دارند، افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند تا ۱۵ تیر آثار خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند و زمان برگزاری این همایش ۲۹ تیر خواهد بود. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی ادامه داد: جایگاه زکات در کشورهای اسلامی، ماهیت و جایگاه زکات در اقتصاد اسلامی، شناسایی شیوه‌های نوین ترویج و اخذ زکات و نهادینه‌سازی فرهنگ زکات در بستر بومی آذربایجان غربی از جمله محورهای این همایش است. 

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۳۰ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است، عنوان کرد: به پنج مقاله برتر در این همایش جوایز نفیسی از طرف دبیرخانه شورای زکات استان اهدا می‌شود و آدرس ایمیل shahmohammdi2012@yahoo.ir و شماره واتساپ ۰۹۰۱۰۹۱۹۷۸۷ برای ارسال آثار در نظر گرفته شده است. 

سهندی تصریح کرد: در حاشیه همایش نشست علمای سنت هم برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :