کد خبر: 4075988
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵

ابتلای ۲۰۳ نفر به کرونا در آذربایجان‌غربی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۳ نفر به کرونا در استان مبتلا شدند که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به ۳۶۲ هزار و پنج نفر رسید.

محمدامین ولی‌زاد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربیمحمدامین ولی‌زاد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌غربی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۰۳ نفر به کرونا در استان مبتلا شد که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به ۳۶۲ هزار و پنج نفر رسید.

وی افزود: در این مدت هفت نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا در استان از دست دادند که با این حساب  مجموع جان باختگان هفت هزار و ۶۱۲ نفر شد.

ولی‌زاد بیان کرد: تعداد مبتلایان با سندرم حاد تنفسی ۱۵۳ نفر شد و ۲۲ تن با دستگاه ونتیلاتور تنفس و ۷۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و ارومیه با ۳ فوتی، بوکان با دو نفر، نقده و ماکو نیز با یک نفر جان باخته شهرهای فوتی کرونا را تشکیل می‌دهند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی بیان کرد: تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی ۳۶۲ هزار و پنج تن است و چایپاره و نقده در وضعیت قرمز کرونایی و خوی، ارومیه و شاهین‌دژ نارنجی شدند و سایر شهرستان‌ها در شرایط زرد کرونایی هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha