کد خبر: 4076318
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹

اعلام محدودیت ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا در ارومیه

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از اجرای تمهیدات ویژه ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در معابر درون و برون‌شهری ارومیه خبرداد.

سرهنگ ایرج حسن‌خانی، جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سرهنگ ایرج حسن‌خانی، جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی 15 مرداد در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تسلیت ماه محرم و شهادت سید وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین(ع) اظهار کرد: با توجه به حضور دسته‌جات عزاداری‌ها در معابر به منظور نظم‌‌بخشی به آمد و شد و کاهش حجم ترافیک با به‌کارگیری حداکثری نیروها، ضمن پوشش ترافیکی معابر، تمهیدات و محدودیت‌های ترافیکی در ارومیه اجرا خواهد شد.

وی افزود: ورود خودرو به محل‌های اعلام شده برای عزاداری در روز تاسوعا و عاشورا ممنوع بوده و همکاران در  پلیس راهور و راه اجازه تردد در این مسیرها را نخواهند داد.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: از صبح تا ظهر این ایام مسیرهای پنجراه به سمت میدان انقلاب، تقاطع برق به سمت خیابان شهید سلیمانی، تقاطع هلال به سمت میدان انقلاب، میدان امام حسین(ع) به طرف خیابان امام(ره)، کنارگذر عطایی به طرف خیابان امام(ره)، تقاطع آیت‌الله مدنی ـ شهید مطهری به سمت میدان ولایت فقیه، میدان آیت‌الله طالقانی به طرف میدان ولایت فقیه و تقاطع شهید باکری و آیت‌الله منتظری به طرف میدان ولایت فقیه از جمله این محدودیت‌ها هستند.

وی عنوان کرد: از صبح تا عصر؛ خیابان صمدزاده به طرف آرامگاه، میدان طالقانی به سمت خیابان وحدت و میدان دفاع مقدس به طرف خیابان وحدت نیز محدودیت‌های ترافیکی اجرا خواهد شد و همچنین تمامی مسیرهای منتهی به باغ رضوان از سمت خیابان پرنیان، پل شهیدلر و... مسدود خواهد بود و روز تاسوعا با توجه به تجمع عظیم عزاداران حسینی در خیابان امام(ره) از صبح تا عصر (پایان مراسم) محدودیت ترافیکی در این خیابان و کلیه معابر منتهی برقرار خواهد بود.

سرهنگ حسن‌خانی تصریح کرد: در مسیر امام‌زاده غریب حسن(ع) از تقاطع گونی‌بافی به سمت امام‌زاده تا خروجی تقاطع روستای وندایی از ساعت 0930 صبح تا  1400 ظهر و از ساعت 1700 بعد از ظهر تا ساعت 2100 یک طرفه بوده و هرگونه توقف در حاشیه راه در محدوده طرح سرتاسر ممنوع است.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: رانندگان از هرگونه پارک خودروها در مسیرهای اعلام شده خودداری کنند چرا که در صورت مشاهده به پارکینگ انتقال داده خواهند شد و از  شهروندان درخواست داریم که نهایت همکاری را با مأموران مستقر در معابر داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha