کد خبر: 4078027
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰

مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم در ارومیه برگزار می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: مرحله استانی چهل و پنجمین دوره از مسابقات قرآن کریم روزهای 5 و 6 مرداد در ارومیه برگزار می‌شود.

ناصر جوانبخت مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام ناصر جوانبخت، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی 23 مرداد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مرحله استانی چهل و پنجمین دوره از مسابقات قرآن کریم روزهای 5 و 6 مرداد در ارومیه برگزار می‌شود.

وی افزود: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات با حضور 500 نفر در شهرستان‌های ارومیه، خوی و مهاباد برگزار شد که بعد از اتمام، نفرات برتر هر رشته به مرحله استانی راه یافتند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی ادامه داد: در این بین مسابقات رشته‌های اذان، دعاخوانی، گروه‌های تواشیح به‌صورت تصویری ضبط و برای داوری به سازمان ارسال خواهد شد.

وی عنوان کرد: در رشته‌های قرائت، تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل، 20 جز و 10جز مسابقات در دو بخش خواهران و برادران به صورت حضوری برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام جوانبخت گفت: مسابقات بخش خواهران در 4 مراد با حضور 60 نفر و مسابقات بخش برادران با حضور 130 نفر در 5 مرداد در سالن اجتماعات شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: اختتامیه این دوره از مسابقات راس ساعت 10 صبح 6 مرداد در سالن شرکت توزیع نیروی برق با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و سایر مسئولان استانی برگزار خواهد شد و نفرات برتر هر رشته به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha