کد خبر: 4078311
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۴

آذربایجان غربی 2020 آزاده دارد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی گفت: آذربایجان‌غربی ۱۲ هزار شهید، ۱۷ هزار جانباز و  ۲ هزار و ۲۰ نفر نیز آزاده دارد که باید به‌صورت شایسته مورد تجلیل قرار گیرند.

جلسه هماهنگی برنامه‌های سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، مهدی فعال، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی 24 مرداد در جلسه هماهنگی برنامه‌های سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی اظهار کرد: 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی است و باید برنامه‌هایی متنوع و در شان آزادگان سرافراز برگزار شود زیرا آزادگان در جبهه‌های نبرد و هم در جنگ اراده‌ها پیروز شدند.

وی افزود: آنها علاوه بر شرکت در جنگ و مبارزه رویارویی با دشمن بعثی، در دوران اسارت نیز با تحمل شکنجه‌های وحشیانه و مداومت بر ایمان و عقیده خود، روحیه دشمن را تضعیف کرده و به همین دلیل باید به صورت شایسته مورد تجلیل و تقدیر قرار گیرند، آذربایجان‌غربی ۱۲ هزار شهید، ۱۷ هزار جانباز و  ۲ هزار و ۲۰ نفر نیز آزاده دارد.

فعال بیان کرد: تحمل رنج‌های اسارت و شکنجه‌های وحشیانه، از آزادگان انسان‌هایی وارسته و بااراده ساخته که به عنوان سرمایه‌های بی‌نظیر نظام اسلامی هستند و باید این عزیزان را به نسل جدید به عنوان الگوهایی نمونه معرفی کنیم.

وی ادامه داد: دیدار با آزادگان سرافراز یکی از مهمترین برنامه‌های بنیاد در آستانه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی است و در این دیدارها، ضمن تجلیل از رشادت آزادگان، مسائل و مشکلات آن‌ها نیز از نزدیک بررسی می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی تصریح کرد: فضاسازی محیطی، دیدار با آزادگان سرافراز، سخنرانی آزادگان پیش از خطبه‌های نماز جمعه، پایش سلامت آزادگان و همسران آن‌ها از برنامه‌های پیشنهادی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha