کد خبر: 4078851
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳

افزایش رشته‌های تحصیلی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه گفت: با افزوده شدن 3 رشته کاربردی جدید به رشته‌های تحصیلی این مرکز تعداد رشته‌های تحصیلی در مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی به 22 رسید.

شیوا حبیب‌زاده، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیهبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان غربی، شیوا حبیب‌زاده، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه اظهار کرد: با افزوده شدن سه رشته کاربردی جدید به رشته‌های تحصیلی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه تعداد رشته‌های تحصیلی این مرکز در مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی به عدد 22 رسید.

وی افزود: رشته‌های جدید ایجاد شده می‌تواند افق‌های جدید برای تحقق و توسعه تربیت تکنسین توسط مراکز علمی کاربردی را تحقق بخشیده و زمینه‌ساز تکمیل زنجیره ارزش نیازهای بازار کار باشد.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه ادامه داد: کاردانی فنی بازسازی رایانه‌ای، کاردانی فنی تجهیزات آزمایشگاه تشخیص پزشکی و کاردانی فنی ساخت عدسی و قطعات اپتیکی رشته‌های جدیدی هستند که متناسب با نیاز بازار و در راستای رفع نیاز جامعه هدف در مرکز علمی کاربردی ارومیه ایجاد شده است.

وی همچنین از فراهم شدن فرصت جدید برای ثبت نام متقاضیان خبر داد و گفت: از بازه اول تا چهارم شهریور ماه تمامی متقاضیان ثبت نام می‌توانند از فرصت فراهم شده مجدد برای ثبت نام در این مرکز استفاده کنند.

حبیب‌زاده اشاره به فراهم شدن امکانات و تجهیزات در این مرکز دانشگاهی افزود: تسهیلات مختلفی از جمله وام شهریه صندوق رفاه برای هر ترم دانشجو، امکان تقسیط شهریه دانشجو، تشکیل کلاس‌ها خارج از ساعت اداری جهت تسهیل حضور دانشجویان شاغل، تسهیل ارتباط دانشجویان با بازار کار از طریق دفاتر کارآفرینی و مراکز رشد به دانشجویان این مرکز ارائه می‌شود.

رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه اظهار کرد: در این مرکز دروس نظری علاوه بر سرفصل‌های مصوب،  به صورت علمی و متناسب با نیازهای بازار کار به دانشجویان ارائه می‌شود به طوری که دانشجویان مهارت‌های مورد نیاز عملی رشته تحصیلی خود را نیز فرا می‌گیرند تا مشکلی در ورود به بازار کار نداشته باشند.

حبیب‌زاده افزود: این مرکز با بهره‌مندی از تجهیزات و امکانات آموزشی به روز و همچنین مدرسان و اساتید مجرب، متخصص و متعهد شیوه‌های نوین آموزشی را در راستای ماموریت نظام آموزش مهارتی به کار می‌گیرد.

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه بدون کنکور در رشته‌های حقوق ثبت اسناد و املاک، تربیت مربی پیش دبستانی، مهندسی فنآوری اطلاعات، طراحی و تکنولوژی دوخت، خدمات حقوقی امور قضایی، مدیریت امور فرهنگی و مترجمی هم‌زمان انگلیسی در سطح کارشناسی  و در رشته‌های  بازسازی رایانه‌ای، تربیت مربی پیش دبستانی، مترجمی زبان انگلیسی، اینترنت و شبکه گسترده، امور فرهنگی، گیاهان دارویی و معطر، مدیریت کسب و کار،طراحی لباس، مهندسی فنآوری اطلاعات، تجهیزات پزشکی، بازاریابی، گیاه‌پزشکی، حقوق ثبتی، طراحی گرافیک و ساخت عدسی و قطعات اپتیکی در سطح کاردانی دانشجو می‌پذیرد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره تلفن‌های 32417352-7تماس حاصل کنند و یا به آدرس ارومیه، جاده فرودگاه – روبروی انبار شرکت توزیع نیروی برق مراجعه کرده و یا از طریق سامانه‌های سازمان سنجش به آدرس sanjesh .org  و دانشگاه علمی کاربردی به آدرس uast.ac.ir اقدام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha