کد خبر: 4087498
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۳

دفاع مقدس روحیه خودباوری ملی را تقویت کرد

فرمانده سپاه بوکان گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای دفاع مقدس این بود، که روحیه خودباوری ملی در ملت ایران تقویت شد.

دفاع مقدس روحیه خودباوری ملی را تقویت کردبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار صمدمحمدعلی‌زاده فرمانده سپاه بوکان 1 مهر در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در بوکان برگزار شد، اظهار کرد: دفاع مقدس تبلور خودباوری ملی و ایستادگی در برابر جهان استعمار و استکبار بود.

وی افزود: ملت ایران در دوران دفاع مقدس با دست خالی در برابر ظلم و ستم ایستاد و با اراده راسخ و پولادی از معمار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری دفاع کرد، درنهایت توانست در این دفاع سراسر مقدس به پیروزی برسد.

فرمانده سپاه بوکان ادامه داد: دشمن درحالی‌که در جنگ رودررو و سخت در برابر عزم پولادی ملت ایران شکست خورده بود، به شبیخون فرهنگی روی آورد و در این راه صدها رسانه تاسیس کرد.

وی بیان کرد: بی‌بندوباری و بی‌حجابی یکی از مهم‌ترین کلیدواژه‌های این رسانه‌ها به‌شمار می‌رود، تلاش می‌کنند رویکرد فرهنگی و مذهبی خانواده‌های ایرانی را تغییر دهند، تا بتوانند در این جبهه به پیروزی برسند و بر انقلاب اسلامی ایران غلبه کنند.

فرمانده سپاه بوکان گفت: در این روزها که دشمن با تمام توان خود و درراستای رسیدن به اهداف شومی که دارد، به میدان آمده است، ولی یک بار دیگر بصیرت مردم آگاه و مسلمان ایران اسلامی بدون‌تردید به همه غائله‌ها پایان خواهد بخشید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha