کد خبر: 4087682
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸

دشمنان از شرایط موجود سوءاستفاده کردند

امام‌ جمعه چهاربرج گفت: دشمنان از شرایط بوجود آمده در کشور سوءاستفاده کرده و به دنبال فتنه‌انگیزی هستند.

حجت‌الاسلام اصغر جلالی، امام‌جمعه چهاربرجحجت‌الاسلام اصغر جلالی، امام‌ جمعه چهاربرج در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: با وجود آنکه پس از فوت مهسا امینی بسیاری از مسئولان از جمله رئیس‌جمهور ورود کرده و ضمن تسلیت به خانواده مرحومه خواستار پیگیری موضوع شدند اما دشمنان از شرایط موجود سوءاستفاده کرده و به دنبال فتنه‌انگیزی در کشور هستند.

وی افزود: دشمنان از ابزارهای رسانه‌ای خود برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده کرده و در این میان شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان سردمدار فتنه‌انگیزی بوده و مدام مردم را به شورش در کشور تحریک می‌کنند.

امام‌ جمعه چهاربرج ادامه داد: دشمنان برای پخش برنامه در کشورهای خود از مردم پول می‌گیرند اما با حمایت از شبکه‌های فارسی‌زبان برنامه‌های رایگان را در اختیار مردم ایران می‌گذارند که این خود نشان دهنده اهداف پشت پرده آنها برای تاثیرگذاری در داخل کشور است.

وی تصریح کرد: دشمنان با شگردهای رسانه‌ای از جمله هشتگ‌سازی، راه‌اندازی پویش‌های مجازی، استفاده از هنرمندان و ورزشکاران، جوسازی و برجسته‌سازی اتفاقات و القای شکاف بین مردم و نظام سعی در ایجاد ناامنی در ایران را دارند.

حجت‌السلام جلالی خاطرنشان کرد: دشمنان با این فضاسازی‌های رسانه‌ای به دنبال کم‌رنگ کردن دستاوردهای انقلاب اسلامی از جمله عضویت دائم ایران در اجلاس شانگهای، راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی، دیپلماسی فعال جمهوری اسلامی در سفر به نیویورک و تاثیرگذاری بر پرونده هسته‌ای ایران با فعال کرده پرونده حقوق بشری علیه ایران را دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha