کد خبر: 4087694
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸

گروهک‌های تروریستی به دنبال اغفال جوانان ایرانی هستند

دادستان ارومیه گفت: گروهک‌هایی همچون کومله که دست‌شان به خون هزاران جوان ایرانی آلوده است، امروز در تلاش برای اغفال جوانان و نوجوانان و صدور بیانیه برای کشاندن آنان به کف خیابان‌ها هستند.

حسین مجیدی، دادستان ارومیهبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل آذربایجان غربی، حسین مجیدی، دادستان ارومیه با اشاره به اینکه برخی جوانان و نوجوانان در روزهای اخیر مرتکب یک سری اقدامات هیجانی شده‌اند، اظهار کرد: خانواده‌ها فرزندان خود را از اهداف معاندین در تجمع‌ها آگاه کنند.

وی افزود: یک سری تحرکاتی در چند نقطه از استان به لحاظ فوت مرحومه «مهسا امینی» انجام شده که تحلیل‌های دقیق و رصدهای میدانی ما، بیانگر آن است که تعدادی نوجوانان و جوانان متاسفانه مرتکب یک سری اقدامات هیجانی و مجرمانه می‌شوند و لطمات جبران ناپذیری به بعضی حوزه‌ها از جمله اموال عمومی وارد می‌کنند.

دادستان ارومیه با بیان اینکه گروهک‌های تروریستی و معاندین در تلاش برای اغفال جوانان و نوجوانان هستند، ادامه داد: گروهک‌هایی همچون کومله که دستشان به خون هزاران جوان ایرانی آلوده است، امروز در تلاش برای اغفال جوانان و نوجوانان و صدور بیانیه برای کشاندن آنان به کف خیابان‌ها هستند.

وی تصریح کرد: قطعا بسیاری از این اقدامات، ناشی از رفتارهای هیجانی جوانان و نوجوانان است ضمن اینکه اطلاعات دقیقی داریم که بیانگر این است متاسفانه بسیاری از این موضوعات تحت‌الشعاع فضای سازی رسانه‌های معاند نظام، گروهک‌ها و ضد انقلاب در فضای مجازی است.

مجیدی با اشاره به اینکه در تجمعات رخ داده ارومیه در روزهای اخیر، عملا قشر فرهیخته و پخته جامع حضور نداشتند، گفت: دشمنان پس از مایوس شدن از اغفال قشر فرهیخته جامعه به دنبال تمرکز بر روی نوجوانان بوده که می‌طلبد خانواده‌ها در همین راستا هوشیاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه همه مردم چهره نفاق را می‌شناسند و اقدامات مجرمانه منافقان در گذشته نیز برای مردم مشخص است، تاکید کرد: مردم به نحو صحیح و عالمانه و با یک نگاه عمیق این موضوعات را برای فرزندان تشریح کنند تا در این حوزه، فرزندانشان دچار چالش‌های جدی قضایی نشوند.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha