کد خبر: 4088522
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵

تلاش دشمن برای شکستن وحدت ملت بی‌ثمر بود

یکی از اساتید حوزه و دانشگاه نقده گفت: در یک هفته اخیر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای شکستن وحدت ملت بزرگ ایران اسلامی به هر ترفندی دست زدند، اما بی‌ثمر بود.

تلاش دشمن برای شکستن وحدت ملت بی‌ثمر بودبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام موسی آقاجانی یکی از اساتید حوزه و دانشگاه نقده 6 مهر در اجتماع بزرگ «امت محمدرسول‌الله(ص)» که با هدف محکومیت اغتشاشات اخیر در این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول 43 سال بعد از پیروزی رسیدن انقلاب با هر چه در توان داشتند، علیه کشورمان کار کردند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان از هر حربه‌ای که می‌توانستند، برای ضربه زدن به وحدت ملت ما استفاده کردند، تلاش کردند با برجسته کردن مسائل قومیتی و ... آتش اختلاف را شعله‌ور کنند، ولی با بصیرت ملت و هدایت‌های مقام‌‌معظم رهبری دشمنی‌ها بی‌ثمر بوده است.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: امروزه باید تفکری که باعث شد، هشت سال دفاع مقدس رقم بخورد، برای نسل جوان تبیین شود، همچنین واقعیت‌های آن سال‌ها تشریح شده، مسائل برای جوانان بازگو شود چون این بخشی از جهاد تبیین است.

وی به تلاش‌های اخیر دشمن در برهم‌زدن وحدت ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن در فضای جنگ سخت نتوانست نتیجه بگیرد، حال از روش‌های مختلفی در عرصه نرم استفاده می‌کند، هدف‌شان هم این است که جنگ ادامه پیدا کند، ولی درهمین عرصه نیز با شکست سنگینی مواجه شده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha