کد خبر: 4089012
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۷

دیدار فرمانده سپاه خوی با خانواده شهید حسن جهانگیرزاده

حجت‌الاسلام خیرالله شریفی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه خوی با همراهی محمدباقر علایی فرمانده سپاه خوی با خانواده شهید حسن جهانگیرزاده دیدار کردند.

باید از مواهب دفاع مقدس به‌عنوان راهبرد استفاده کنیمبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام خیرالله شریفی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه خوی با همراهی محمدباقر علایی فرمانده سپاه خوی 9 مهر در دیدار با  خانواده شهید حسن جهانگیرزاده، اظهار کرد: امروزه بر ماست، تا از مواهب بزرگ دفاع مقدس به عنوان یک راهبرد اصلی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه، لازم است که به مسئولیت‌های مختلف‌مان با الگوگیری از رزمندگان و فرماندهان زمان جنگ عمل کنیم، همچنین در شناختن دشمن به‌هیچ عنوان دچار تردید نشویم، ادامه داد: شهدا در همه عرصه‌های عملی اعم از سیاست، اقتصاد و فرهنگ الگو هستند.

سردار علایی در این دیدار خاطرنشان کرد: شهدا با ایثار و تقدیم جان خود برگ زرینی در تاریخ کشور ما رقم زدند، پس لازم است، که یاد و خاطره آنان همیشه زنده بماند و رسانه‌ها در‌ این‌ راستا همواره تلاش کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: راه و مرام شهدا را بتوان تداوم بخشید، چراکه شهدا جان‌شان را برای امنیت و اقتدار کشور در طبق اخلاص گذاشتند، همچنین اجازه ندادند، وجبی از خاک این کشور به دست نامحرمان بیفتد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha