کد خبر: 4089027
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۶

برگزاری یادواره شهدای روستای نظام‌آباد میاندوآب

یادواره شهدای روستای نظام‌آباد میاندوآب با حضور حجت‌الاسلام حمید حسن‌زاده، امام‌جمعه این شهرستان در مسجد جامع این روستا برگزار شد.

حمید حسن زاده امام جمعه میاندوآببه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، یادواره شهدای روستای نظام‌آباد میاندوآب با حضور حجت‌الاسلام حمید حسن‌زاده، امام‌جمعه و حسین فرج‌زاده فرمانده سپاه این شهرستان و اقشار مختلف مردم ۹ مهر در مسجد جامع این روستا برگزار شد.

امام‌جمعه میاندوآب در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: شهدا انسان‌های بزرگی بودند که در راه ایمان و اهداف مقدس خود از ایثار جان و مال گذشتند و خالصانه جان خویش را فدای حفظ تمامیت ارضی ایران اسلامی کردند.

حجت‌الاسلام حمید حسن‌زاده افزود: در دوران دفاع مقدس حضور اقشار مختلف بی‌نظیر بود مرد و زن، شهری و روستایی، دانشجو، روحانی، دانش‌آموز، معلم، دکتر و ... همگی در کنار هم برای دفاع از دین، کشور و ناموس در برابر دشمن متجاوز ایستادگی کردند.

وی ادامه داد: ایران اسلامی در دفاع مقدس قدرت مقاومت و ایستادگی را به جهانیان نشان داد و در طول ۴۳ سال گذشته نیز در بحران‌ها و بزنگاه‌های حساس این روحیه ایستادگی و مقاومت مردم نجات‌بخش کشور بوده است.

امام‌جمعه میاندوآب گفت: دشمن همواره برای نابودی جمهوری اسلامی نقشه‌های مختلفی می‌کشد اما هر بار حضور مردم در صحنه درس بزرگی به آنها می‌دهد و آنها سرکشته‌تر از پیش می‌شوند.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha