کد خبر: 4089402
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴

صبر و بصیرت را باید از مادران شهدا فرا بگیریم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین‌دژ گفت: صبر و بصیرت مهم‌ترین خصیصه مادران شهدا است، که باید آنها را برای خودمان الگوی رفتاری قرار دهیم.

صبر و بصیرت را باید از مادران شهدا فرا بگیریمبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار منصور یوسفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین‌دژ با همراهی اعضای شورای تامین شهرستان 11 مهر در ديدار با مادر شهید احمد حاتمی، اظهار کرد: صاحبان اصلی انقلاب ایثارگران و خانواده شهدا هستند، زیرا بدون ایثار و شهادت این عزیزان انقلاب پیروز نمی‌شد.

وی گفت: مادران شهدا همواره نشان داده‌اند، که از تقدیم فرزندان خود برای دفاع از ارزش‌های اسلامی پشیمان نشده‌اند، به‌طوری‌که اگر یک بار دیگر شرایط مشابه به وجود آید، حاضر هستند، مجدد فداکاری کنند و این  موضوع اوج ایمان و بصیرت آنها را نشان می‌دهد.

وی افزود: صبر و بصیرت مادران بزرگوار شهدای والامقام، بهترین نمونه در ارائه علمی و عملی الگوی اخلاق و معنویت اسلامی است، بنابراین برای شناساندن آنها به اقشار مختلف جامعه اهتمام شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین‌دژ خاطرنشان کرد: چنانچه فرهنگ ایثار و شهادت به‌صورت گسترده در جامعه‌اسلامی نهادینه شود، ازاین‌رهگذر حاکمیت روح الهی در سطح جامعه را شاهد خواهیم شد.

شهید احمد حاتمی در سال ۱۳۳۸ در روستای اَخیجان شاهین‌دژ دیده به جهان گشود و در سال ۱۳۶۳ در منطقه «اربنوس» بوکان در درگیری با عناصر ضدانقلاب به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha