کد خبر: 4089455
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷

بصیرت ملت ایران هر تهدیدی را خنثی می‌کند

فرمانده سپاه خوی گفت: بصیرت ملت بزرگ ایران اسلامی به‌ویژه جوانان هر تهدیدی را در نطفه خنثی می‌کند.

بصیرت ملت ایران هر تهدیدی را خنثی می‌کندبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سردار محمدباقر علایی فرمانده سپاه خوی 11 مهر در آیین تجدیدمیثاق سربازان با آرمان‌های حضرت امام که در حسینیه سپاه خوی برگزار شد، اظهار کرد: سربازان از جان خود، راحتی و آسایش خودشان می‌گذرند، تا دیگران امنیت و آرامش داشته باشند.

وی افزود: دوران سربازی موقعیت و دوره‌ای است، تا جوانان ایران اسلامی برای انجام نقش مثبت و سازنده در بخش‌های فردی و اجتماعی آمادگی لازم را در خود به وجود آورند و این آمادگی و توانمندی‌ها را به سایر افراد جامعه انتقال دهند.
فرمانده سپاه خوی با بیان اینکه بصیرت ملت بزرگ ایران اسلامی عمیق‌تر از آن است، که دشمنان نظام اسلامی بتوانند اهداف منحوس خود را پیش ببرند، ادامه داد: ولی با این‌همه لازم است، در جامعه روشنگری و آگاه‌سازی صورت گیرد.

علایی خاطرنشان کرد: ملت ایران از گردنه‌های پیچ‌درپیچ زیادی در طول تاریخ عبور کرده‌اند و به این باور قلبی و یقین رسیده‌اند، که هیچ حکومت و هیچ فردی در خارج از مرزهای کشورمان دلسوزمان نیست.

وی با بیان اینکه با عنایت به تدابیر مقام‌معظم‌رهبری و به پشتوانه ملت انقلابی از همه فتنه‌ها با سربلندی عبور کرده‌ایم، گفت: پس این بار نیز گوش به فرمان ولایت حرکت می‌کنیم، تا همه تهدیدها را در نطفه خنثی کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha