کد خبر: 4102040
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷

برگزاری همایش پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و ایثارگران در میاندوآب

به مناسبت هفته بسیج همایش پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و ایثارگران با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در مصلی امام خمینی(ره) میاندوآب برگزار شد.

حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی 2 آذر در همایش پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و ایثارگران در مصلی امام خمینی(ره) میاندوآب، اظهار کرد: رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، خستگی و ترس را ذلیل کردند و قطعا این مجاهدت ها از اجر و ثواب برخوردار است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما ادامه دهنده و تداوم نهضت پیامبر اکرم(ص) است، افزود: انقلاب اسلامی ما برگرفته از اسلام ناب محمدی(ص) و مکتب عاشورا است و همین موضوع نیز سبب ترس و وحشت دشمنان شده است.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از جنگ، ترور، تفرقه و نفاق نتیجه نگرفته و به جنگ فرهنگی و نرم روی آوردند، ادامه داد: مقام معظم رهبری بارها در این زمینه به مسئولان هشدار داده و جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان را گوشزد کردند و اگر مسئولان منویات مقام معظم رهبری را تحقق می کردند، اکنون شاهد این وضعیت در فضای مجازی نبودیم.

سردار شهسواری تصریح کرد: سرکرده و سر دسته و جلودارد تمام دشمنان انقلاب اسلامی نیز آمریکای جنایتکار بوده و سایر مستکبران عالم نیز دنباله رو آن هستند.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی در ادامه با تحلیل وضعیت فعلی کشور، اظهار کرد: دشمن به زعم خود به دنبال تجزیه ایران قوی بوده و در این راستا نیز روی گسل اقوام برنامه ریزی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه دشمن از ایران قوی در هراس است، افزود: ایران واحد و قوی و مقتدر، قدرت دینداری، اسلامیت و ولایت موضوعی است که هیچ کس نمی توان در مقابل آن ایستادگی کند و دشمنان نمی‌خواهند این ایران قوی را شاهد باشند.

سردار شهسواری با اشاره به حمایت‌های دشمنان اعم از آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود از اغتشاشگران، تصریح کرد: قرارگاه تبلیغی و رسانه‌ای توسط آمریکا و انگلیس و با دلارهای کثیف سعودی پشتیانی می‌شود.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه دشمنان نمی‌توانند امنیت، آرامش را در ایران و آذربایجان غربی تحمل کنند، گفت: همانطور که آرامش یک عالم و برادر شیعه در کشور برای ما ارزشمند است، آرامش یک برادر مسلمان سنی در دورافتاده‌ترین روستای کشور نیز به همان اندازه نیز ارزشمند است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان این را بدانند که اگر دست از توطئه و فتنه برندارند، موشک‌های ما بر سر لانه‌های فتنه‌انگیزی آنها فرود خواهد آمد و آنها را نابود خواهد ساخت، اظهار کرد: توطئه‌گران و دشمنان بدانند که اگر یک بار دیگر به دنبال ایجاد ناامنی در استان و منطقه باشند، چنان سیلی خواهند خورد که در تاریخ به یادگار خواهد ماند.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha