برگزاری تجمع ضدصهیونیستی حمایت از طوفان‌الاقصی در ارومیه
کد خبر: 4182933
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۰

برگزاری تجمع ضدصهیونیستی حمایت از طوفان‌الاقصی در ارومیه

تجمع ضدصهیونیستی حمایت از طوفان الاقصی که در مسجد امام حسین(ع) ارومیه برگزار شد.

برگزاری تجمع ضدصهیونیستی حمایت از طوفان‌الاقصی در ارومیهبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، خالد قدومی، نماینده حماس در ایران، ۲۸ آبان در تجمع ضدصهیونیستی حمایت از طوفان الاقصی که در مسجد امام حسین(ع) ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: مردم غزه مظلوم اما مقتدر هستند و از ۷ اکتبر نابودی رژيم صهيونيستی و پیروزی مستضعفین شروع شد و باید این روز را به نام سعادت و ملت امام حسین(ع) نام‌گذاری کرد.

وی ادامه داد: بایدن قبل از رئیس رژیم صهیونیستی در جنگ علیه ملت فلسطین شرکت کرد، چرا که می‌داند نابودی غده سرطانی صهیونیستی که اساس آن بر کشتار و قتل بنا شده، شروع شده است، موجودیت این رژيم توسط فلسطین در حال تهدید است و هلوکاست قرن بیست و یکم میلادی توسط صهيونيست‌ها در فلسطین اتفاق می‌افتد.

نماینده جنبش حماس در ایران گفت: غربی‌ها ترسو و جلاد هستند و در جنگ‌های صلیبی و جهانی میلیون‌ها انسان را قتل عام کردند و امروز جرات مبارزه با گروه‌های نظامی حماس را ندارند و دست به قتل عام کودکان و زنان می‌زنند.

وی تصریح کرد: چرا سران کشورهای عربی در قتل عام مردم فلسطین به دست رژیم اشغالگر قدس ساکت هستند و می‌ترسند؟ و ابوعبیده سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام به درستی در پیام خود به برخی کشورهای اسلامی گفت: ما نیازی به ارتش شما نداریم، شما در خانه خود بمانید و در این پیروزی شرکت نکنید، کشورهای اسلامی، عربی و برخی مسئولین فلسطین عرضه نداشتند حتی گذرگاه رفح را باز کنند.

قدامی خاطرنشان کرد: در عملیات طوفان الاقصی دنیا در حیرت ماند و روزی که صهيونيست‌ها مشغول فسق و فجور و شراب‌خواری بودند مجاهدین فلسطینی در نماز شب عهد بستند انتقام ۷۵ سال جنایات علیه ملت فلسطین و اهانت به مسجدالاقصی را از رژيم کودک‌کش بگیرند.

وی ادامه داد: آن‌هایی که می‌گویند چرا حماس حمله به رژیم را آغاز کرد باید بدانند که قبل از طوفان الاقصی فرزندان و کودکان ما در اتاق خواب خود به دلیل نبود آب، غذا، دارو، امکانات .... می‌مردند و امروز در جنگ می‌میرند، معیارهای بین‌المللی کجا بودند؟

نماینده حماس در ایران اضافه کرد: علت این که سراغ جنگ رفتیم این بود که ملت فلسطین زیر بار ذلت زندگی می‌کرد و ۷ اکتبر رژيم ددمنشانه را نیست و نابود کرد از پنج هزار مجاهد فلسطینی که در عملیات طوفان الاقصی شرکت کرده بودند سه هزار نفر مامور شکستن دیوار رژيم صهيونيستی بودند که هزینه ساخت آن یک میلیارد دلار بود و قبل از حمله نظامی به سرزمین‌های اشغالی جوانان ما حمله سایبری خود را شروع کردند.

وی افزود: عملیات طوفان الاقصی به گونه‌ای بود که سربازان رژيم صهيونيستی به روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های خود خبر می‌دادند که غذا برای خوردن و اسلحه برای دفاع کردن ندارند.

قدامی عنوان کرد: وزیر خارجه آمریکا دو بار به سرزمین‌های اشغالی آمده و در اتاق جنگ این رژيم شرکت کرده است و هر دوبار کشتار جمعی اتفاق افتاد، بار اول بیمارستان المعمدانی و بار دوم بیمارستان شفا و مدرسه الفاخوره را بمباران کردند و بیلنکن برای احیای خیبر جدید در منطقه آمده بود.

وی گفت: آمریکا بعد از شکست خود در منطقه و منزوی شدن نیروهایش در منطقه تنها چاره‌اش را در قتل عام فلسطینی‌ها می‌بیند و امروز نتانیاهو با همکاری کشورهای عربی که به رژيم صهيونيستی کمک تسلیحاتی و امدادی می‌کنند مسلمانان را قتل عام می‌کند و سران عربی و اسلامی و برخی سرکرده‌های خودفروخته فلسطین حتی یک بیانیه در پاسخ به نتانیاهو که گفت: هر کسی بخواهد از فلسطین دفاع و حمایت کند باید گور خودش را آماده کند، ندادند و امروز مردم دنیا باید از حکام عربی بپرسند که چرا گوش به دهان رژيم صهيونيستی هستید؟

نماینده حماس در ایران خاطرنشان کرد: هر روز تعداد شهدا و مجروحین در غزه در حال افزایش است و از بین ۱۲ هزار شهید حدود ۶ هزار کودک و زنان هستند و همه این کشتارها با چراغ سبز آمریکا صورت گرفته است، ای ملت اسلام، کشورهای اسلامی و پیروان حسین بن علی(ع)، آنچه که امروز در غزه اتقاق می‌افتد کربلای قرن ۲۱ است و حکومت‌های عربی و اسلامی منطقه در برابر این جنایت‌ها صدایی بلند نمی‌کنند و این سکوت‌ها چگونه در برابر خداوند توجیه‌پذیر است و امروز غزه عباس ندارد تا برای او آب بیاورد و مردم غزه را کشتند و زینب ندارد که آن را روایت کند و امروز حکام کشورهای اسلامی را چه شده است که به ندای هل من ناصر ینصرنی غزه جواب نمی‌دهند.

وی ادامه داد: ای حکومت‌های اسلامی و حکام عرب چرا نشستید و کاری نمی‌کنید؟ تا کی باید افسار شما به دست نتانیاهو باشد؟ تا کی باید گذرگاه رفح بسته باشد و شما ساکت باشید؟

قدامی افزود: کودکان و زنان قتل عام، مساجد و کلیساها تخریب، حفاظ قرآن قتل عام و بیمارستان‌ها بمباران می‌شوند و صحنه کشتار جمعی انسانی بسیار فجیعی در غزه در حال وقوع است.

وی اضافه کرد: امروز کودکان غزه علی رغم اینکه از هر خانواده‌ای چندین شهید تقدیم کرده‌اند اما از خدا می‌خواهند جان‌شان را بگیرد اما کشورشان را آزاد کند و امروز در یک پیج تاریخی قرار داریم و شاهد یک پیروزی مهم علیه دشمن هستیم که یکی از آن‌ها پیروزی در عرصه میدانی است و بعد از ۴۳ روز حملات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، آنها نتوانستند کاری از پیش ببرند، فقط مردم بی‌گناه را به خاک و خون می‌کشند.

نماینده حماس در ایران گفت: در طوفان الاقصی تمام سامانه‌های سایبری رژیم صهیونیستی مختل شد و اگر امروز جنگ متوقف بشود رهبران رژیم صهیونیستی حرفی برای گفتن در برابر ساکنین سرزمین‌های اشغالی ندارند.

وی تاکید کرد: دومین عنصر در پیروزی اخیر ملت فلسطین پیروزی در عرصه سیاسی رهبران مقاومت بود، نخست وزیر اسبق رژيم صهيونيستی اعتراف کرد که در عرصه بین‌الملل در اقلیت قرار گرفتیم، ۱۲۰ رای به باز شدن گذرگاه رفح در صحن سازمان ملل علی رغم کارشکنی کشورهای غربی، نشانگر اقبال دنیا به فلسطین است و مقاومت ما مقاومت حکیمانه است و رهبران مقاومت می‌دانند چگونه با دشمن مواجه شوند و مسائل را حتی زیر بمباران مدیریت کنند.

قدامی عنوان کرد: سومین عنصر پیروزی، حمایت مردمی است و امروز می بینیم در دنیا میلیون ها انسان غیرمسلمان در حمایت از ملت فلسطین قیام کردند و مردم آمریکا علیه دولت این کشور قیام و دفتر بایدن را در حمایت ملت فلسطین تخریب کرد و حضور پررنگ مردم در شهرهای مختلف ایران نیز نشان می دهد مقاومت در عرصه جلب حمایت های مردمی پیروز شده است.

وی ادامه داد: روایت درست بسیار مهم است، رژیم صهیونیستی تاکنون دنبال روایت دروغ بود و اگر امروز بمباران هیروشیما اتفاق می‌افتاد قطعا غربی‌ها آن را گردن ژاپن می‌انداختند و آمریکایی‌ها داستان‌های ظلم و ستم را وارونه بیان می‌کنند.

نماینده حماس در ایران تصریح کرد: جنگ حماس با یهود نیست، بلکه علیه جور و ظلم است، رژیم صهیونیستی امروز مانند موریانه است که دنیا را می‌بلعد اما امروز رژیم رو به زوال است و وحدت مسلمین و چند عملیات ترکیبی می‌تواند بهار پیروزی و آزادی از نهر تا بحر را برای مسلمانان فراهم سازد.

انتهای پیام
captcha