کنگره ۱۲ هزار شهید پیامد‌های مثبت بلندمدت خواهد داشت
کد خبر: 4183023
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۴
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی:

کنگره ۱۲ هزار شهید پیامد‌های مثبت بلندمدت خواهد داشت

سردار رجبی در نشست هماهنگی کنگره ۱۲ هزار شهید آذربایجان‌غربی گفت: برگزاری این کنگره در استان یک کار فرهنگی خطیر بوده و پیامد‌های مثبت بلندمدتی خواهد داشت.

سردار محمدحسین رجبی، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سردار محمدحسین رجبی، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، امروز 29 آبان در نشست هماهنگی کنگره ۱۲ هزار شهید آذربایجان‌غربی گفت: به واسطه برگزاری کنگره فوق یک کار فرهنگی خطیر در استان کلید خواهد خورد که پیامدهای مثبت و سازنده زیادی را در برخواهد داشت.

وی دفاع مقدس را نمونه بارزی از فعالیت‌های جهادی دانست و گفت: این همایش فرصت مغتنمی برای جهاد تبیین و روشنگری پیرامون اوج ایثار و فداکاری ملت بزرگ ایران به شمار می‌رود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با بیان اینکه، استان در دو کنگره حضور داشت، گفت: کنگره پیش‌مرگان در سال ۹۴ برگزار شد سه استان آذربایجان‌غربی، کرمانشاه و کردستان شرکت داشتند در استان سنندج برگزار شد.

رجبی اجلاسیه فرهنگ و آموزش را دومین برنامه در راستای برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید استان نام برد و تصریح کرد: این اجلاسیه نیز با حضور مسئولان و خانواده شهدای دانش‌آموز و فرهنگی در ارومیه برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید استان را گام مؤثری در معرفی و تبیین سیره شهدا دانست و گفت: از تمامی اعضا و رؤسای کمیته‌های ستاد برگزاری کنگره بزرگداشت ۱۲ هزار شهید استان انتظار است برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این کنگره عظیم بیش از پیش تلاش کنند.

رجبی به مطالبات مقام معظم رهبری در ارتباط با تبیین ظرفیت‌های موجود استان، اقدامات و تجربیات گذشته اشاره کرد و گفت: امید است با تلاش‌هایی که خواهد شد، بهترین و اثرگذارترین کار فرهنگی و فاخر را در استان داشته باشیم و به این واسطه گامی درراستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس برداشته باشیم.

انتهای پیام
captcha