کد خبر: 4218051
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۳
امام جمعه ارومیه:

اخلاص و خدمت به مردم از ویژگی‌های شهید جمهور بود

حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی گفت: اخلاص، ارتباط با خداوند، خستگی‌ناپذیر بودن، خدمت به مردم از ویژگی‌های شهید جمهور بود. 

سیدمهدی قریشی امام جمعه ارومیهبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، ۴ خرداد در خطبه‌های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی ارومیه برگزار شد ضمن تسلیت شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و شهدای خدمت اظهار کرد: اندیشمندان جامعه، اخلاقیات، روش و منش آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی را مکتوب کرده و به یک درسنامه و مکتب تبدیل کنند تا مسئولان از این روش و منش الگو گیری کند. 

وی افزود: باید قدردان زحمات و تلاش‌های شهید جمهور باشیم چرا که دولت زمانی که کشور را تحویل گرفت با مشکل اساسی روبه‌رو بود ولی با تلاش‌های رئیس جمهور و کابینه‌اش در تمامی شاخص‌ها، رشد و حتی در برخی شاخص‌ها جهش داشتیم لذا خدمات دولت باید تبیین شود. 

وی با بیان اینکه سید شهیدان خدمت خصوصیاتی داشت که تک و منحصر به‌فرد بود، گفت: اخلاص، ارتباط با خداوند، خستگی‌ناپذیر بودن، خدمت به مردم از ویژگی‌های شهید جمهور بود. 

امام جمعه ارومیه با ابراز خرسندی از اینکه امروز ملت ایران دارای بصیرت و قدردان خادمان ملت هستند، اظهار کرد: قدردانی از تلاش‌های و خدمات مسئولان یک نعمت است و برپایی تشییع جنازه میلیونی در سراسر کشور برای شهدای خدمت، نشان از بصیرت و قدردانی مردم از رئیس جمهور و هیات همراهش بود. 

وی با بیان اینکه باید قدردان نظام و و رهبری باشیم، تصریح کرد: اقتدار نظام و وجود نعمت رهبری با وجود شهادت رئیس جمهور باعث شد با وجود شهادت رییس جمهور، کشور با کوچکترین مشکل و خللی مواجه نشود. 

حجت‌الاسلام قریشی با اشاره به برپایی ششمین سالگرد رحلت حجت‌الاسلام شیخ غلامرضا حسنی و خدمات آن مرحوم تاکید کرد: باید قدردان شخصیت‌های مهم و تاثیرگذار در زمانی که در قید حیات هستند، باشیم. 

انتهای پیام
captcha