کد خبر: 4218124
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۱
فرماندار سلماس:

شهید آیت‌الله رئیسی دانش‌‌آموخته مکتب امام(ره) بود

ذبیح‌الله کاظمی گفت: آیت‌الله رئیسی، شهید جمهور به معنای واقعی کلمه دانش‌آموخته مکتب حضرت امام خمینی(ره) بودند و توانستند راه ایشان را ادامه دهند.

مراسم یادبود شهید رئیسی در سلماسبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، ذبیح‌الله کاظمی، فرماندار سلماس شب گذشته چهارم خردادماه در مراسم گرامیداشت یاد و نام رئیس‌جمهور و سایر شهیدان خدمت که با حضور اقشار مختلف مردم در این شهرستان برگزار شد، گفت: شهید رئیسی شهید خدمت و خادم امام رضا(ع) ثابت کرد دانش‌آموخته مکتب حضرت امام(ره) است.

وی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی و سایر شهدای خدمت تلاش کردند یاد و نام حضرت امام خمینی(ره)، شهید رجایی، شهید بهشتی و شهید مطهری را زنده نگه دارند، گفت: این شهید خدمت همچنین فرمایشات رهبر معظم انقلاب را در همه زمینه‌ها مورد توجه قرار داده و به سیا‌ست‌های ابلاغی از سوی ایشان توجه ویژه‌ای داشت.

فرماندار سلماس با بیان اینکه شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور مردمی و شهدای همراه ایشان آنها را سعادتمند کرد ولی ملت ایران را در حزن و اندوه فرو برد، گفت: این ضایعه دردناک را زمانی می‌توانیم التیام ببخشیم که ایشان را خوب بشناسیم و راهشان را ادامه دهیم.

کاظمی با بیان اینکه رئیس‌جمهور در به ثمر نشستن وحدت، همدلی و هم‌افزایی نقش بسزایی دارد، گفت: ایشان در طول خدمت، خود را رئیس‌جمهور همه ملت می‌دانست و به معنای واقعی کلمه فراجناحی و فراحزبی عمل کرده و تا جایی که می‌توانست مسیر را برای رفع مشکلات مردم هموار می‌کرد که سفرهای استانی و شهرستانی نیز با این هدف ترتیب می‌یافت.

فرماندار سلماس با بیان اینکه بدون تردید در تاریخ انقلاب اسلامی، نام و یاد رئیسی ماندگار شده است، گفت: نباید به همین اکتفا کنیم بلکه لازم است راه ایشان را هم به معنای واقعی ادامه داده و همه برنامه‌ها و اهدافی که داشته‌اند جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام
captcha