کد خبر: 4218135
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۶

مردم‌داری و تواضع مهم‌ترین ویژگی شهید آیت‌الله رئیسی بود

غلامحسین صادقی، مردم‌داری و تواضع را مهم‌ترین ویژگی رئیس‌جمهور شهید دانست و گفت: آیت‌الله رئیسی پای صحبت‌های جوان و پیرزن تا کارگر و کارمند می‌نشست تا بداند در لایه‌های مختلف کشور پهناور ایران اسلامی چه می‌گذرد و براساس آن تدابیر لازم را اتخاذ کند.

شهید رئیسیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، غلامحسین صادقی، کارشناس سیاسی شب گذشته چهارم خردادماه در مراسم یادبود خادم امام رضا(ع)، شهید جمهور و سایر شهدای خدمت که در چهار راه مرکزی ماکو برگزار شد، گفت: سید شهیدان خدمت بسیاری از سجایای اخلاقی شهدای دولت به‌ویژه شهید رجایی را داشت به طوری که بعد از شهادت ایشان می‌بینیم یاد و خاطره شهید رجایی و شهید باهنر بیش از پیش در کشورمان زنده شده است.

وی سانحه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور را ضایعه‌ای اسفناک و جبران‌ناپذیر توصیف کرد و گفت: امروز شاهد هستیم آیت‌الله رئیسی به خیل عظیم شهدای میهن اسلامی پیوسته است ولی این برای ما افتخار است چون به یک فردی رأی دادیم که تا پای جان برای تحقق آرمان‌های نظام و انقلاب ایستاده بوده و تا دورافتاده‌ترین شهرها و روستاها برای شنیدن درد مردم می‌رفت.

صادقی مردم‌داری و تواضع را مهم‌ترین ویژگی رئیس‌جمهور کشورمان عنوان کرد و بیان داشت: آیت‌الله رئیسی پای صحبت‌های جوان و پیرزن تا کارگر و کارمند می‌نشست تا بداند در لایه‌های مختلف کشور پهناور ایران اسلامی چه می‌گذرد و براساس آن تدابیر لازم را اتخاذ کند.

این کارشناس سیاسی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی با تأسی از ایشان سایر دولتمردان از کسی و چیزی به هیچ عنوان باکی نداشتند، گفت: رئیس‌جمهور در محافل بین‌المللی و مجامع جهانی به معنای واقعی پشتیبانی ملت‌های مظلوم را می‌کرد و بارها درباره مظلومیت غزه سخنرانی کرده است.

انتهای پیام
captcha