کد خبر: 4223217
تاریخ انتشار : ۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۹
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سلماس:

اهمیت غیرخم برای نسل جوان تبیین شود

حجت‌الاسلام مهدی رضایی گفت: اهمیت غدیرخم برای نسل جوان کشورمان باید به خوبی و واضح تبیین شود تا هر کدام از آنها به مبلغان و مروجان این رویداد مهم تبدیل شوند.

حجت‌الاسلام مهدی رضایی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سلماس،به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام مهدی رضایی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سلماس، روز گذشته در نشست فرهنگی و بصیرتی با محوریت دهه ولایت و امامت و جشن غدیر که در سلماس برگزار شد، گفت: امیرالمومنین (ع) تا قیامت اسوه‌ای برای بشریت  است و خدشه‌ای بر این موضوع نیست.

وی با بیان اینکه اهمیت عید غدیر باید برای نسل جوان ایران اسلامی به روشنی تبیین شود تا هر یک از آنها به مبلغی توانمند در این زمینه تبدیل شوند، ادامه داد: عید غدیر از اهمیت ویژه‌ای در تاریخ و فرهنگ اسلام برخوردار است که این رویداد مهم برای شیعیان به عنوان یکی از مهمترین اعیاد و روزهای پرفضیلت تلقی می‌شود و خوشبختانه شاهد هستیم در دو سال گذشته به این رویداد توجه ویژه‌ای در کشورمان می‌شود.

حجت‌الاسلام رضایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به اهمیت حضور بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری که در هشت تیر برگزار خواهد شد اشاره کرد و گفت: برگزاری انتخابات باشکوه موجب تقویت نظام اسلامی می‌شود که عمل به منویات رهبر معظم انقلاب پیرامون انتخابات ریاست جمهوری در برهه حساس کنونی امری لازم و ضروری است و هر کس به سهم خود باید در این زمینه گام بردارد و نقش‌آفرینی کند.

وی با بیان اینکه اولین و مهمترین وظیفه ما برای سربلندی، عزتمندی و پشتیبانی قوی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مشارکت حداکثری و حضور پرشور در انتخابات است، اضافه کرد: بنابراین در هشتم تیر صبح اول وقت پای صندوق‌های رای حضور پیدا می‌کنیم.

انتهای پیام
captcha