کد خبر: 4223478
تاریخ انتشار : ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۷
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان:

ملت ایران در انتخابات پیش‌رو با حساسیت بیشتری شرکت کنند

حجت‌الاسلام محمد جباری گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری پیشرو با حساسیت و دقت بیشتری باید شرکت کنند چراکه از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

حجت‌الاسلام محمد جباری، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه بوکانحجت‌الاسلام محمد جباری، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه بوکان، در گفت‌وگو با  ایکنا از آذربایجان غربی گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو باید با حساسیت و دقت بیشتری پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند، چراکه از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور و سایر شهدای دولت با بیان اینکه انتخابات هشتم تیر از سایر انتخابات‌ها که تاکنون در کشورمان برگزار شده است، بسیار متفاوت‌تر می‌باشد، ادامه داد: پس لازم است با تببین اهمیت مشارکت در انتخابات، همه مردم را به حضور در پای صندوق‌های رای ترغیب کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بوکان با اشاره به اینکه دشمنان امروز روی عدم مشارکت مردم و برپایی کمرنگ انتخابات متمرکز شده‌اند، ادامه داد:  همین موضوع نشان می‌دهد این انتخابات تا چه اندازه حائز اهمیت است.

حجت‌الاسلام جباری با بیان اینکه شهید خدمت آیت‌الله رئیسی در طول دوران خدمت خود تلاش‌های زیادی کرد که بسیاری از آنها به سرانجام رسید بسیاری نیز باید تداوم پیدا کند، گفت: باید کسی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنیم که به راه، منش و روش ایشان ایمان راسخ داشته باشد.

انتهای پیام
captcha