کد خبر: 4223528
تاریخ انتشار : ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۱
همزمان با چهلم شهدای خدمت

آیین رونمایی از کتاب « من یک طلبه‌ام» در سردشت برگزار می‌شود

منصور یوسفی گفت: همزمان با چهلم شهدای خدمت و سالروز بمباران شیمیایی سردشت ضمن حضور مسئولین، خانواده معظم شهدا و ایثارگران از کتاب « من یک طلبه‌ام» امروز در سردشت رونمایی می‌شود.

منصور یوسفی، مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه شهدای آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، به نقل از معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه شهدای آذربایجان غربی، منصور یوسفی، مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه شهدای آذربایجان غربی، در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن چهلم شهید خدمت آیت‌الله رئیسی و سایر دولتمردان انقلابی، گفت: امروز مقارن با چهلم شهدای خدمت و سالروز بمباران شیمیایی سردشت کتاب «من یک طلبه‌ام» با حضور مسئولین، خانواده معظم شهدا و ایثارگران در سردشت رونمایی می‌شود.

وی با بیان اینکه در کتاب فوق ابعاد شخصیتی شهید جمهور آیت‌الله رئیسی تبیین شده است، گفت: همچنین مصادیق انقلابی‌گری آن شهید وارسته با الهام از بیانات رهبر معظم انقلاب در این کتاب بیان شده و از سوی دیگر چگونگی دستیابی ایشان به درجات بالای اعتقادی، دستاوردهای دولت در موضوع‌های مختلف براساس  آمار و مستندات مورد بررسی  قرار گرفته است.

یوسفی با بیان اینکه کتاب فوق در 567 صفحه با همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج همچنین کنگره ملی 12000 شهید آذربایجان غربی و به قلم محمد جان‌نثار نویسنده کتاب از بغداد تا بهشت به رشته تحریر درآمده است، اضافه کرد: کتاب فوق کوششی درراستای تبیین خدمات آیت‌الله رئیسی است که امید است با استقبال عمومی مواجه شود.

وی اضافه کرد: هر نویسنده‌ای با موضوع دفاع مقدس و با رویکرد فرهنگ ایثار و شهادت علاقه‌مند به قلم‌فرسایی، تالیف و تدوین کتاب باشد، می‌تواند به دبیرخانه کنگره ملی 12000 شهید آذربایجان غربی جهت همکاری مراجعه کند در صورتی که توافق حاصل شود برای همکاری عقد قرارداد خواهد شد.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه فردا انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد، برای حضور پرشور و حداکثری اقشار مختلف مردم در این رویداد سیاسی و اجتماعی ابراز امیدواری کرد و گفت: این انتخابات با دوره‌های قبلی به معنای واقعی کلمه تفاوت دارد.

یوسفی اضافه کرد: لازم است با احساس مسئولیت بیشتری پای صندوق‌های رای حاضرشویم، تا فردی به کرسی ریاست جمهوری تکیه بزند که به راه و اهداف و آرمان‌های شهدا به ویژه شهید رئیسی ایمان قلبی داشته باشد.

انتهای پیام
captcha