کد خبر: 4223607
تاریخ انتشار : ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۱
یک کارشناس سیاسی:

آیت‌الله رئیسی الگوی مدیریت دینی بود

حجت‌الاسلام سید محمد فلسفی گفت: شهید جمهور آیت‌الله رئیسی یک الگوی بارز در زمینه مدیریت دینی محسوب می‌شود پس باید سعی کنیم ایشان را خوب بشناسیم و به دیگران معرفی کنیم.

حجت‌الاسلام سید محمد فلسفی، یک کارشناس سیاسیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام سید محمد فلسفی، یک کارشناس سیاسی، امروز 7 تیر در مراسم چهلم خادم امام رضا(ع)شهید خدمت آیت‌الله رئیسی و سایر شهدای خدمت که در مسجد جامع حضرت رسول اکرم(ص)  شاهین‌دژ برگزار شد، گفت: آیت‌الله رئیسی به معنای واقعی کلمه الگوی مدیریت دینی محسوب می‌شوند پس باید سعی کنیم ایشان را تا جایی که می‌توانیم خوب بشناسیم و به دیگران نیز معرفی کنیم تا راه این بزرگمرد همچنان پررهرو باشد.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ضمن اشاره به اینکه آیت‌الله رئیسی هرگز تک‌بعدی فکر نمی‌کرد، ادامه داد: برخی مدیران و مقامات فرهنگ را در اولویت قرار می‌دهند  و از اقتصاد غافل می‌شوند برخی دیگر نیز برعکس عمل می‌کنند ولی شهید خدمت آیت‌الله رئیسی از هیچ عرصه‌ای غفلت نمی‌کرد.

حجت‌الاسلام فلسفی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی نه‌تنها به ملت ایران ثابت کرد که در سایه اسلام می‌توان سیاستمداری ورزیده بود بلکه به جهانیان نیز ثابت کرد که اسلام برای همه شئون زندگی اعم از سیاست، اقتصاد و فرهنگ برنامه دارد، اضافه کرد: آیت‌الله رئیسی به عنوان یک رئیس جمهور روحانی مایه فخر و مباهات کشورمان بود.

وی بر لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره ایشان و ادامه دادن راه این بزرگ‌مرد تاکید کرد و گفت: آیت‌الله رئیسی کارهای زیادی را در عرصه‌‌های مختلف آغاز کرد و به سرانجام رساند ولی ساماندهی برخی امور را نیز به تازگی آغاز کرده بود که لازم است رئیس جمهور منتخب آنها را به خاتمه برساند.

این کارشناس سیاسی به برگزاری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر ماه امسال اشاره کرد و از اقشار مختلف مردم برای حضور باشکوه در پای صندوق‌های رای دعوت به عمل آورد و گفت: باید کسی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنیم که بتواند راه شهدای بزرگ کشورمان به ویژه شهید رئیسی و شهید رجایی را با قدرت و ایمان قلبی ادامه دهد.

انتهای پیام
captcha