کد خبر: 4223610
تاریخ انتشار : ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۷

مراسم چهلم شهدای خدمت در تکاب برگزار شد

مراسم چهلم شهید جمهور آیت‌الله رئیسی و سایر شهدای خدمت با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در تکاب برگزار شد.

آیت الله رئیسیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام مصطفی کوهی، امام جمعه تکاب، امروز 7 تیر در مراسم چهلم شهدای خدمت که با حضور مسئولان، اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در مصلی این شهرستان برگزار شد، گفت: راه خادم امام رضا(ع) شهید آیت‌الله رئیسی هرگز در کشورمان متوقف نخواهد شد.

وی ضمن اشاره به اینکه بعد از شهادت آیت‌الله رئیسی و سایر دولتمردان انقلابی باب جدیدی برای خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی گشوده شد، ادامه داد: راه این مرد بزرگ شهید جمهور هرگز متوقف نشده بلکه پرشورتر و جدی‌تر از قبل تداوم پیدا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه راه خاکساری و خدمت به اقشار مختلف  مردم به ویژه قشر مستضعف جامعه هرگز متوقف نمی‌شود، ادامه داد: بر کسی پوشیده نیست راه شهید جمهور به سمت قله بود، پس ما نیز باید قدم به قدم راه ایشان را ادامه دهیم تا بتوانیم به توفیق‌های نظام اسلامی روز به روز اضافه کنیم.

امام جمعه تکاب ضمن ابراز خشنودی از اینکه ملت بزرگ ایران اسلامی به بلوغ سیاسی و اجتماعی دست پیدا کرده‌اند، می‌توانند خادم خود را بشناسند و قدر زحمات آنها را می‌دانند، گفت: امروز و روز گذشته در مناطق مختلف کشورمان مراسم‌های اربعین برپا شده است و علاوه شهرهای بزرگ در شهرستان‌ها، روستاها و ... مراسمی به مناسبت اربعین شهدای خدمت تدارک یافته است.

وی برپایی مراسم‌های مختلف به یاد شهدای خدمت را موضوع مهم و نشان‌دهنده اوج قدرشناسی و بصیرت ملت بزرگ کشورمان دانست و گفت: شکوه و عظمت این ملت در قالب کلمات نمی‌گنجد.

انتهای پیام
captcha