کد خبر: 4223622
تاریخ انتشار : ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۹
امام جمعه سلماس:

شهادت آیت‌الله رئیسی سند پویا بودن انقلاب است

حجت‌الاسلام سیدابراهیم طباطبایی گفت: شهادت خادم امام رضا(ع) آیت‌الله رئیسی و سایر دولتمردان انقلابی سند بی‌بدیلی برای زنده و پویا بودن انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم طباطبایی، امام جمعه سلماسبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام سید ابراهیم طباطبایی، امام جمعه سلماس، امروز 7 تیر در مراسم چهلم شهید جمهور آیت‌الله رئیسی و سایر شهدای خدمت که در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد، گفت: شهادت آیت‌الله رئیسی و سایر دولتمردان انقلابی به جهانیان نشان داد که انقلاب اسلامی پویا و زنده بوده و همچنان پیشرو است.

وی ضمن تاکید بر لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهید جمهور، گفت: اینکه می‌بینیم در گام دوم انقلاب اسلامی مسئولان تراز اول کشور اعم از رئیس جمهور، استاندار، نماینده ولی فقیه و ... در راه خدمت به مردم شهید می‌شوند به خودی خود پیام‌های مهمی را دربردارد.

امام جمعه سلماس اضافه کرد: شهادت رئیس جمهور و سایر شهدای خدمت این پیام را برای ملت‌ها و دولتمردان سایر کشورها دربردارد که انقلاب اسلامی ایران برخلاف تبلیغات مخرب و سوء دشمنان همچنان زنده و پویا بوده و با قدرت بی‌نظیر به مسیر پرافتخار خود ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه سالیان طولانی از شهادت آیت‌الله بهشتی و رجایی می‌گذرد ولی به شهادت رسیدن آیت‌الله رئیسی بار دیگر نام این انسان‌های وارسته را بر سر زبان‌ها انداخته است، ادامه داد: پس لازم است همه این شخصیت‌های کلیدی نظام اسلامی را خوب بشناسیم.

حجت‌الاسلام طباطبایی نقش افرادی که تریبون و رسانه در اختیار دارند در تبیین ابعاد شخصیتی آیت‌الله رئیسی بسیار کلیدی و حائزاهمیت قلمداد کرد و گفت: این قشر از جامعه باید تا جایی که توان دارند نسبت به تبیین خدمات مختلف آیت الله رئیسی گام بردارند.

انتهای پیام
captcha