کد خبر: 4223697
تاریخ انتشار : ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۲
مدیر کل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی؛

۶ زندانی تعزیرات حکومتی در آذربایجان‌غربی مشمول عفو رهبری شدند

حسین نجف‌زاده گفت: امسال به مناسبت دهه ولایت، تعداد ۶ نفر از محکومان تعزیرات حکومتی آذربایجان‌ غربی با عنایت مقام معظم رهبری مورد عفو و بخشودگی قرار گرفتند.

حسین نجف زاده مدیر کل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، حسین نجف‌زاده، مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی ۷ تیر ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: امسال به مناسبت دهه ولایت، و عید غدیر تعداد ۶ نفر از محکومان تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی مورد عفو رهبری قرار گرفتند.

وی افزود: اصل بر این است که فرد زندانی فاقد سابقه، محبوس و ۷۰ درصد از جریمه را پرداخت کرده باشد و در حال حاضر ۴۳ نفر زندانی تعزیرات حکومتی در استان وجود دارد.

نجف‌زاده بیان کرد: تقویت نظارت و بازرسی در حوزه‌های مختلف ضرورت دارد و سال گذشته از ۳۲ هزار و ۴۸۳ پرونده تشکیل‌شده که پنج هزار و ۲۳ پرونده از آن توسط اکیپ گشت اداره کل تعزیرات استان تشکیل شده است. 

وی ادامه داد: نظارت بر بازار به طور مستمر انجام و به‌صورت متوسط به پرونده‌های تعزیرات طی هشت روز کاری رسیدگی می‌شود و طرح نظارتی برای ۴۳ عنوان کالا در سال ۱۴۰۳ در نظرگرفته شده و سال گذشته ۳۲۰ میلیارد تومان جزای نقدی وصول شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌ غربی تصریح کرد: میزان جرایم نقدی صادره امسال نسبت به سه ماه نخست سال گذشته رشد ۱۷۲ درصدی داشته است و در تشکیل پرونده نیز رشد ۱۲ درصدی دارد. 

وی گفت: شكل‌گيری انقلاب اسلامی بر همگان مبرهن و آشكار است كه حاصل و نتيجه انديشه‌ها و آینده‌نگری‌های حضرت امام خمينی(ره) است كه با پايمردی كامل، از قوانين الهی بر گرفته از دين رسول خدا شكل گرفت و خوشبختانه پرچم انقلاب اسلامی امروز با تمامی اقتدار در عرصه‌های مختلف به اهتزار درآمده است.

انتهای پیام
captcha