کد خبر: 4224802
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری:

حضور حداکثری در انتخابات به ارتقای قدرت سیاسی کشور منجر می‌شود

حجت‌الاسلام عسگر دیرباز گفت: حضور حداکثری و باشکوه در انتخابات ریاست جمهوری به طور قطع ضروری است چرا که باعث می‌شود قدرت سیاسی کشور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بیش از پیش تقویت شود.

حجت‌الاسلام عسگر دیرباز، نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبریحجت‌الاسلام عسگر دیرباز، نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، امروز در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی ضمن عرض گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله رییسی شهید جمهور، به ضرورت مشارکت حداکثری و باشکوه اقشار مختلف مردم در دوره دوم انتخابات ریاست جمهوری، گفت: تحقق حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری ضروری است و همه باید در این زمینه بکوشند.

وی با بیان اینکه حضور حداکثری و با شکوه اقشار مختلف مردم در انتخابات ریاست جمهوری ضروری است و در این راستا باید جهاد تبیین صورت گیرد، گفت: چنانچه ملت بزرگ ایران اسلامی در پای صندوق‌های رای حضور باشکوهی را رقم بزنند به طور قطع قدرت چانه‌زنی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش تقویت می‌شود.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد:  
حضور گسترده اقشار مختلف مردم در انتخابات باعث می‌شود که مشروعیت و مقبولیت همچنین محبوبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش خاری بر چشم دشمنان نظام و انقلاب شود و نمایندگان مردم در رویدادهای مختلف با اقتدار بیشتری حضور پیدا کنند و برای تامین مصالح ملی و منافع کشور با قدرت بیشتری وارد شوند.

حجت‌الاسلام دیرباز نقش کلیدی بانوان را در این زمینه بسیار تاثیرگذار دانست و اضافه کرد: خوشبختانه خواهران در همه عرصه‌های ملی، میهنی و مذهبی جرو پیشگامان بوده و همسران و فرزندان خود را برای انجام فرایض مهم و حساس ترغیب می‌کنند که لازم است این بار نیز با شور و اشتیاق مضاعف به انجام این تکلیف سیاسی و اجتماعی خود همت بگمارند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری به اهمیت جهاد تبیین در این زمینه اشاره کرد و بیان داشت: نخبگان، خواص و همه کسانی که رسانه در اختیار دارند باید با تشریح کارنامه و برنامه‌ کاندیداهای ریاست جمهوری، آحاد جامعه را به سمت انتخاب اصلح سوق دهند.

انتهای پیام
captcha