کد خبر: 4224836
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۶
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:

عشایر در همه صحنه‌ها پیشتاز هستند

سردار محمدحسین رجبی گفت: عشایر در همه صحنه‌های سیاسی و اجتماعی حتی در عرصه اقتصادی نیز جزو پیشتازان هستند و همواره به نحو احسن نقش‌آفرینی می‌کنند.

سردار محمدحسین رجبی، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سردار محمدحسین رجبی، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، امروز 14 تیر در همایش « جهاد تبیین و اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری» که با حضور سران عشایر و طوایف ایلات مناطق مختلف آذربایجان غربی در سالن اجتماعات کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله رییسی شهید جمهور، گفت: عشایر در همه صحنه‌ها اعم از سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تاکنون نقش‌آفرینی کرده‌اند و در همه صحنه‌ها که به حضور آنها احساس نیاز ‌شده است با تمام توان حاضر شده و جزو پیشتازان بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در آستانه برگزاری دوره دوم انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفته‌ایم ضمن ابراز امیدواری برای حضور باشکوه اقشار مختلف مردم در این رویداد سیاسی و اجتماعی، گفت: به طور قطع عشایر نیز در صفوف فشرده برای انجام این تکلیف خود حضور پیدا خواهند کرد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نهایت تلاش خود را برای عدم مشارکت اقشار مختلف مردم به کار گرفته‌اند، ادامه داد: آحاد مردم با احساس مسئولیت و به صورت آگاهانه پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد تا این حضور خاری بر چشم دشمنان نظام و انقلاب شود.

سردار رجبی با بیان اینکه بر کشی پوشیده نیست سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درصدد بود اقتدار و صلابت کشور روز به روز تقویت شود، اضافه کرد: بنابراین ایثار و جان‌فشانی این شخصیت اسطوره‌ای باید برای نسل جدید کشورمان تبیین و روشن شود.

وی ضمن ابراز خشنودی از اینکه به برکت پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی امروزه شاهد هستیم وحدت در جای جای کشورمان به ویژه آذربایجان غربی موج می‌زند، گفت: امروزه ‌شیعه و سنی در کنار هم بوده و برای تحقق آرمان‌های نظام و انقلاب با تمام توان خود ایستاده‌اند.

انتهای پیام
captcha