کد خبر: 4225907
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۷
امام جمعه ماکو:

۵۰ عنوان برنامه در هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر ماکو برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام محمد هاشمی گفت: به‌مناسبت هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر ۵۰ عنوان برنامه از جمله تجلیل از طلایه‌داران این حوزه در این شهرستان برگزار می‌شود.

سیدمحمد هاشمی امام جمعه ماکو

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ماکو با حضور حجت‌الاسلام محمد هاشمی، امام جمعه شهرستان، نماينده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی، دبیر و اعضای ستاد در سالن اجتماعات دفتر امام جمعه ماکو برگزار شد. 

حجت‌الاسلام سیدمحمد هاشمی، امام جمعه ماکو در این جلسه با اشاره به اینکه که در جامعه اسلامی امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است، گفت: تذکر لسانی در مقابل معروفات از مهم‌ترین وظیفه آحاد جامعه اسلامی است.

وی نهادینه شدن احکام الهی را لازمه اجرای امر به معروف و نهی از منکر دانست و افزود: احیای این فریضه دینی و اجرای آن در جامعه اسلامی لازم و ضروری است.

امام جمعه ماکو با اشاره به آغاز دهه امر به معروف و نهی از منکر همزمان با شروع ماه محرم حسینی گفت: در این دهه بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی اجرا خواهد شد.

وی، برگزاری نشست‌های علمی و فرهنگی در رابطه با امر به معروف و نهی از منکر، تجلیل از طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر، اجرای نمایش‌های خیابانی، تجلیل از اصناف منصف، اجرای رزمایش تذکر لسانی ویژه عفاف و حجاب و تجمع بزرگ حافظان عفاف و حجاب را از مهم‌ترین برنامه‌های دهه امر به معروف و نهی از منکر اعلام کرد.

انتهای پیام
captcha