کد خبر: 3816677
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
شهریور ۹۸؛

اولین جشنواره سراسری ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر در ارومیه برگزار می‌شود

گروه فعالیت‌های قرآنی - رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از انتشار فراخوان اولین جشنواره سراسری ایده‌پردازی نماز و امر به معروف و نهی از منکر در ارومیه خبر داد و گفت: اولین جشنواره سراسری ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر، شهریور ماه سال جاری در ارومیه برگزار خواهد شد.

اولین جشنواره سراسری ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر در ارومیه برگزار می‌شود

بحرعلی محمودی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، از انتشار فراخوان اولین جشنواره سراسری ایده‌پردازی نماز و امر به معروف و نهی از منکر در ارومیه خبر داد و گفت: اولین جشنواره سراسری ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر در ارومیه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز و امر به معروف و نهی از منکر از کلیه صاحب‌نظران، نخبگان، ایده‌پردازان در حوزه‌های قرآن و عترت، فرهنگی، هنری، سینمایی، مطبوعاتی، اجتماعی و اقتصادی دعوت می‌نماید ایده‌های خود را در قالب طرح به‌منظور ایجاد تحول، نوآوری، اثربخشی و کیفی نمودن برنامه‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر به دبیرخانه دائمی این جشنواره ارسال نمایند.
محمودی افزود: ارسال ایده‌ها باید در بخش‌های تخصصی جشنواره در حوزه‌های ذکر شده در متن فراخوان باشد، از صاحبان ۱۴ ایده برتر با هدایای نقدی و لوح تقدیر در مراسم اختتامیه جشنواره تجلیل به‌عمل خواهد آمد.
وی با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال آثار ۱ شهریور ماه سال جاری است، تصریح کرد: زمان برگزاری جشنواره نیز ۲۰ شهریور ماه خواهد بود و علاقمندان می‌توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه آذربایجان غربی، بلوار ارشاد، روبروی بیمارستان امام خمینی(ره)، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و گروه قرآن و عترت ارسال نمایند. 
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: این جشنواره با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای امر به معروف و نهی از منکر، معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد، ستاد اقامه نماز، ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر و شورای توسعه و ترویج اقامه نماز استان برگزار می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* :