کد خبر: 3861581
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
گروه فرهنگی _ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: قرآن روح و روان آدمی را جلا داده و مسیر زندگی را به وی نشان می‌دهد برای همین باید آموزه‌های این کتاب آسمانی در بطن زندگی بشری جاری باشد.

لزوم جاری ساختن آموزه‌های قرآنی در بطن زندگی

به گزارش ایکنا آذربایجان‌غربی، علی‌احمد آقاپور، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، در مراسم محفل انس با قرآن که 12 آذر در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با حضور دانشجویان و اساتید برگزار شد، با اشاره به برگزاری چهار محفل انس با قرآن در سال جاری تا این مقطع در این دانشگاه اظهار کرد: قرآن روح و روان آدمی را جلا داده و مسیر زندگی را به وی نشان می‌دهد برای همین باید آموزه‌های این کتاب آسمانی در بطن زندگی بشری جاری باشد.

وی با بیان اینکه در این مراسم علاوه بر تلاوت قرآن توسط مصطفی صولتی، بهزاد رحیمی و سجاد علی‌پور، همچنین از برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره کشوری قرآن و عترت وزارت بهداشت نیز تجلیل می‌شود، افزود: دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در این جشنواره که با حضور ۵۲ دانشگاه و دانشکده برگزار، موفق به کسب رتبه ۹ شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با بیان اینکه این دانشگاه در سال گذشته رتبه ۱۶ را کسب کرده بود، عنوان کرد: امسال با درخشش دانشجویان و اساتید این دانشگاه شاهد ارتقای رتبه بودیم.

وی با اشاره به شرکت ۵۵۰ نفر از آذربایجان‌غربی در جشنواره قرآن و عترت تصریح کرد: از بین این افراد در حدود ۵۵ نفر موفق به کسب مقام و لوح تقدیر شدند که امشب مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

به گزارش ایکنا آذربایجان‌غربی، در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه رتبه اول صحیفه سجادیه در بخش کارکنان، نرگس عباسی رتبه اول احادیث در بخش کارکنان، عمار قلی‌پور رتبه اول رشته اذان در بخش کارکنان، خانم مجیدی رتبه دوم ترتیل در بخش اساتید، گروه تواشیح دانشگاه رتبه دوم را در رشته تواشیح در بخش کارکنان، زهرا خضرلو رتبه دوم نقاشی در بخش دانشجویی، محمدرضا فتوحی رتبه سوم ترتیل در بخش دانشجویی و ابراهیم عابدی رتبه سوم رشته خطاطی در بخش کارکنان را کسب کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: