کد خبر: 3965546
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی از راه‌های مقابله با کرونا، نظارت جدی بر قرنطینه افراد مبتلا است که برای این منظور، این افراد به محض اطمینان از ابتلا به کرونا، باید تحت کنترل باشند.

ارسالی/ ضرورت تشدید نظارت‌ها برای قرنطینه افراد مبتلا به کرونابه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، علی مصطفوی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، ۲۹ فروردین‌ماه، در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا اظهار کرد: افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در استان نگران‌کننده بود و در صورت نبود اهتمام جدی برای مقابله با این موضوع، تعداد فوتی‌های کرونا در استان  افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه یکی از راه‌های مقابله با کرونا، نظارت جدی بر قرنطینه افراد مبتلا به کرونا است، افزود: برای این منظور، این افراد به محض اطمینان از مبتلا شدن به کرونا باید تحت کنترل قرار گرفته و علوم پزشکی استان برای قرنطینه این افراد با سایر دستگاه‌های متولی همکاری کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: شرایط حال کشور، سخت و پیچیده است که برای عبور از این بحران باید همه مسئولان دست در دست هم داده و با همدلی و همراهی یکدیگر از این مرحله گذر کرد.

وی عنوان کرد: امروزه به مثابه دوران دفاع مقدس نیاز است تا همه جانانه پای کار آمده و هرکس در حد توان خویش برای مقابله با کرونا اقدام کند.

مصطفوی دورهمی و تجمعات خانوادگی را یکی از مهمترین عوامل شیوع کرونا عنوان و خاطرنشان کرد: از نیروهای انتظامی درخواست می‌شود تا کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها را شدت بخشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: