کد خبر: 4000199
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
امام‌جمعه خوی گفت: همدلی، وحدت و اتفاق‌ نظر بین اعضای شورا و استفاده از همه امکانات و توانمندی‌های شهر، شورا را به سوی توفیق رهنمون خواهد کرد.

ارسالی امروز ا وحدت و اتفاق نظر اعضای شورای شهر برای پیشرفت خوی ضروری استبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، حجت‌الاسلام حجت قاسم خانی، امام‌جمعه خوی، سوم مهرماه، در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری خوی، اظهار کرد: خدمت به مردم یک آزمون الهی بوده و شوراها همان‌گونه که به جایگاه مردمی این نهاد واقف هستند، اگر نسبت به وظایف محوله اهمالی داشته باشند در قبال خون شهیدان و همه زحمت‌کشان این نظام مدیون هستند.

وی افزود: اعضای شورای اسلامی شهر خوی باید تلاش کنند الگوی مناسبی برای همگان باشند تا شاهد محسوس بودن توسعه، عمران و آبادانی شهر برای شهروندان خویی باشیم.

حجت‌الاسلام قاسم خانی بیان کرد: تاریخچه مذهبی و اعتقادی شهر خوی بیانگر این موضوع است که این شهر از گذشته تاکنون به شهر عالم‌پرور مشهور بوده و آیت‌الله خویی از افتخارات این شهر محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: ضمن انجام پروژه‌های عمرانی، رفاهی و ... نباید از مسائل فرهنگی غافل شد که متأسفانه زیر ساخت‌های فرهنگی این شهر، در شان مردم متدین خوی نیست.

امام‌جمعه خوی در پایان تصریح کرد: همدلی، وحدت و اتفاق‌ نظر در بین اعضای شورا و استفاده از همه امکانات و توانمندی‌های شهر، شورا را به سوی توفیق رهنمون خواهد کرد و ما با تمام قوا و نیرو در کنار شورای شهر، شهرداری و تمامی مسئولان بوده و هستم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: