کد خبر: 4004808
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۳
مدیر شبکه بهداشت و درمان پلدشت گفت: تاکنون ۳۳ هزار و ۲۲۲ دز واکسن کرونا در این شهرستان تزریق شده است که از این تعداد ۲۴ هزار و ۲۴۲ دز مربوط به دز نخست و ۸ هزار و ۹۸۰ دز دوم واکسن‌های مختلف است.

تزریق بیش از ۳۳ هزار دز واکسن کرونا در پلدشتبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، مهدی شاهی، مدیر شبکه بهداشت و درمان پلدشت، ۲۱ مهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون ۳۳ هزار و ۲۲۲ دز واکسن کرونا در این شهرستان تزریق شده است که از این تعداد ۲۴ هزار و ۲۴۲ دز مربوط به دز نخست و ۸ هزار و ۹۸۰ دز دوم واکسن‌های مختلف است.

وی افزود: تاکنون انواع مختلف واکسن شامل اسپوتنیک، سینوفارم، بهارات، آسترازنکا و برکت در پلدشت به شهروندان تزریق شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان پلدشت ادامه داد: با تامین واکسن مورد نیاز، روند واکسیناسیون در پلدشت نظیر دیگر مناطق آذربایجان غربی و کشور ادامه دارد و از شهروندان درخواست می‌شود هر چه زودتر نسبت به دریافت واکسن کرونا اقدام کنند.

وی عنوان کرد: واکسیناسیون در کنار رعایت پروتکل‌های بهداشتی درمانی، مهمترین راهکار مقابله با کرونا است و همه باید در این خصوص اهتمام جدی داشته باشند.

شاهی بیان اینکه مجموع بیماران کرونایی شناسایی شده در پلدشت تاکنون دو هزار و ۷۳۰ نفر است، تصریح کرد: متاسفانه تاکنون ۷۰ نفر از شهروندان بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: