کد خبر: 4018311
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی از اهدای یک هزار و ۶۰۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان نیازمند استان تا پایان سال خبر داد.

عزیز سهندی مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربیعزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی اظهار کرد: از زمان شیوع کرونا و برگزاری کلاس‌های درسی به صورت غیرحضوری، بسیاری از دانش‌آموزان با مشکل نبود تلفن همراه و تبلت مواجه شدند.

وی افزود: برای این منظور کمیته امداد استان سعی کرد تا تهیه تبلت امکان استفاده غیرحضوری دانش‌آموزان از کلاس‌های درسی را فراهم کند که در این میان خیران نیز مشارکت خوبی داشتند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی ادامه داد: با مشارکت خیران تاکنون بیش از دو هزار دستگاه تبلت بین دانش‌آموزان مددجوی استان توزیع شده است. در حال حاضر چهار دانش‌آموز در استان نیازمند تبلت هستند که برای تامین این تعداد تبلت تفاهم‌نامه‌های همکاری با اداره‌کل آموزش و پرورش و بانک ملی استان به امضا رسیده است.

سهندی خاطرنشان کرد: طبق این تفاهم‌نامه‌ها تا پایان سال یک هزار و 600 دستگاه تبلت به دانش‌آموزان نیازمند استان اهدا خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: