کد خبر: 4057519
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸

آیت‌الله فاطمی‌نیا؛ پشتیبان خستگی‌ناپذیر انقلاب

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پیرانشهر با بیان اینکه آیت‌الله فاطمی‌نیا در عمل ثابت کردند که دفاعشان از اسلام و انقلاب شعاری نبوده و در عمل پابند به ارزش‌ها هستند، گفت: ایشان راهنمای خواص و مایه دلگرمی مؤمنان بودند.

آیت‌الله فاطمی‌نیاحجت‌الاسلام سیدعابدین صادقی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پیرانشهر در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، ضمن اینکه درگذشت عالم ربانی آیت‌الله فاطمی‌نیا را تسلیت گفت، اظهار کرد: ایشان به معنای واقعی کلمه عارفی اصیل، تاریخ‌دان و استاد اخلاق بودند و از دست دادن ایشان یک ضایعه تأسف‌آور است.

وی با بیان اینکه ایشان در طول‌ سال‌های عمر شریف و بابرکت خود معارف دین مبین اسلام را ترویج می‌دادند و سعی می‌کردند، مردم با قرآن کریم مانوس شوند، اضافه کرد: این عالم وارسته در راه تعلیم مبانی اسلام، فهم درست و دقیق منابع دینی از هیچ تلاشی فروگذار نبودند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پیرانشهر، برپایی جلسات تفسیر صحیفه سجادیه، نهج‌البلاغه و زیارت جامعه کبیره توسط ایشان را مورد اشاره قرار داد و گفت: بدون شک خدمات ایشان در بسط و گسترش مفاهیم اسلام فراموش نمی‌شود.

صادقی بیان کرد: این روحانی برجسته در برهه‌های حساس تاریخ انقلاب اسلامی از آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی، مکتب امام راحل و رهبر معظم انقلاب با قاطعیت دفاع کرد.

وی با بیان اینکه آیت‌الله فاطمی‌نیا به معنای واقعی کلمه و در عمل ثابت کردند که دفاع‌شان از اسلام و انقلاب شعاری نبوده و در عمل پابند به ارزش‌ها هستند، اضافه کرد: ایشان راهنمای خواص و مایهٔ دلگرمی مؤمنان بودند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :