کد خبر: 4062662
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۶

تبعیت از ولایت ما را به قله‌های افتخار می‌رساند

جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: تبعیت از ولایت، ایران اسلامی را در هر زمینه‌ای به قله‌های افتخار می‌رساند.

تبعیت از ولایت ما را به قله‌های افتخار می‌رساندبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سردار سرتیپ دوم پاسدار طالب رحیمی جانشین سپاه شهدای آذربایجان غربی 17 خرداد در آیین تودیع معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه باروق، اظهار کرد: تقویت روحیه ولایتمداری رمز سعادت و پیروزی ملت ایران در همه زمینه‌ها است.

وی با بیان اینکه باید همیشه و در همه عرصه‌ها در عمل ثابت کنیم که مطیع امر ولایت هستیم و روحیه ولایت‌پذیری نسل جدید را نیز تقویت کنیم، اضافه کرد: امروز دشمنان با تمام ظرفیت رسانه‌ای خود علیه انقلاب اسلامی به میدان آمده‌اند، بنابراین ما نیز باید قوی و منسجم در میدان باشیم.

جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه، نفوذی‌ها به کمک دشمنان خارجی می‌آیند، ادامه داد: در طول تاریخ همواره از عمروعاص‌های زمان آسیب دیده‌ایم و به وسیله آنها تفکر غربی و گرایش به غرب در بین جوانان ما نهادینه شده است.

رحیمی با بیان اینکه تنها عامل شکست در مقابل خدعه و مکر دشمنان نظام و انقلاب عدم تبعیت از ولایت‌فقیه است، گفت: بنابراین باید همیشه مطیع امر ولایت باشیم، و این موضوع نباید فقط جنبه شعاری داشته باشد، بلکه لازم است به آن جامه عمل پوشانده شود.

وی مالک‌اشتر را نماد بارز یک سرباز مطیع امر ولایت و رهبری دانست و با بیان اینکه باید از ایشان الگوبرداری کنیم، خاطرنشان کرد: باید با همان فرهنگ انقلابی و جهادی که در هشت سال دفاع مقدس مقابل دشمن ایستادیم، اکنون نیز در جنگی که در عرصه اقتصادی و فرهنگی وجود دارد، نقش‌آفرینی کنیم.

رحیمی به اقدامات سپاه شهدای آذربایجان غربی در عرصه‌های محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری با مشارکت افراد خیر اشاره کرد و بیان داشت: زدودن غبار محرومیت از چهره‌ استان، همت جهادی، کار منسجم و جمعی می‌طلبد.

در ادامه مراسم، سرهنگ پاسدار فخرالدین حبیبی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج باروق معرفی شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :