کد خبر: 4067486
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۶

شوراهای دانش‌آموزی در مسیر مطالبه‌گری گام بردارند

مدیر آموزش و پرورش سلماس گفت: شورای دانش‌آموزی باید فعال و مطالبه‌گر باشد و پویایی، پرسشگری و انتقاد همراه با پیشنهادات سازنده را سرلوحه کار خود قرار دهند.

ایرج افراسیابی، مدیر آموزش و پرورش سلماسبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، ایرج افراسیابی، مدیر آموزش و پرورش سلماس 8 تیر در جلسه هیئت رئیسه شورای دانش‌آموزی  سلماس اظهار کرد: شورای دانش‌آموزی در سطح مدارس و پرورش دانش‌آموزان مسئولیت‌پذیر، اهمیت فراوانی دارد و این شورا پلی میان دانش‌آموزان و مسئولان آموزش و پرورش است تا از این طریق خواسته‌ها و مشکلات خود را به گوش متولیان امر برسانند.

وی افزود: توجه به دوره نوجوانی و مسائل مربوط به آن بسیار ضروری بوده و نوجوانی دوره‌ای حساس در طول زندگی هر فرد است و باید از این دوره به نحو احسنت در جهت رشد و تعالی دانش‌آموز و پرورش فردی قابل قبول برای جامعه استفاده کرد.

مدیر آموزش و پرورش سلماس تصریح کرد: فعال‌سازی شورای دانش‌آموزی جهت مشارکت و تصمیم‌سازی در عرصه‌های مختلف آموزش و پرورش یک اولویت و ضرورت برای شهرستان محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: شورای دانش‌آموزی باید با مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر خود را برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف شورا آماده کند و شورای دانش‌آموزی باید فعال و مطالبه‌گر باشد و مسئولان را با جلساتی که با آن‌ها خواهند داشت به چالش بکشانند و پویایی، پرسشگری و انتقاد همراه با پیشنهادات سازنده را سرلوحه کار خود قرار دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha