کد خبر: 4067506
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹

اجرای ۲۹ پروژه محرومیت‌زدایی در سلماس

مسئول بسیج سازندگی سلماس از اجرای ۲۹ پروژه محرومیت‌زدایی در این شهرستان در طول سال گذشته و با همت خیران خبر داد.

اجرای 29 پروژه محرومیت‌زدایی در سلماسبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، محمد خلیلی، مسئول بسیج سازندگی سلماس، امروز، 8 تیرماه در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان، با بیان اینکه در طول سال گذشته 29 پروژه محرومیت‌زدایی در این شهرستان اجرا شد، گفت: در این راستا بیش از 3 و نیم میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی ادامه داد: احداث مسکن مددجویی، مرمت خانه محروم، احداث استخر ذخیره آب کشاورزی، ایجاد کانال آب کشاورزی و ... این پروژه‌ها را شامل می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سلماس با بیان اینکه بخش عمده پروژه‌های فوق در مناطق محروم و کم‌برخوردار و بخش کوهسار احداث می‌شود، ادامه داد: برای امسال نیز احداث چهار واحد خانه بهداشت را با مشارکت قرارگاه امام حسن(ع) در برنامه داریم.

خلیلی از تهیه 21 مورد جهیزیه در طول سال گذشته با مشارکت خیرین، گروه‌های جهادی و سپاه و توزیع آنها در بین اقشار بی‌بضاعت خبر داد و اظهار کرد: برای هشت سری جهیزیه نیز در چهار ماه نخست سال تامین اعتبار شده است، که امیدوار هستیم این رقم افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: هزینه تخصیص‌یافته برای هر سری جهیزیه 25 میلیون تومان است که هر سری شامل یخچال، اجاق گاز، جاروبرقی، سرویس چینی، سرویس قابلمه، سرویس قاشق چنگال، بخاری گازی، فرش و پتو را شامل می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :