کد خبر: 4073800
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲

ضرورت تشکیل کمیته بررسی مسائل و مشکلات مردم در آذربایجان غربی

مدیر دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه آذربایجان‌غربی گفت: کمیته تدوین متشکل از نخبگان، معلمان، اساتید، طلاب، بازاریان و ... در شهرستان‌ها تشکیل شود که در قالب این کمیته‌ها، مسائل و مشکلات مناطق مطرح و برای رفع آنها، از نظرات افراد استفاده می‌شود.

حجت‌الاسلام امیر عبدل، مدیر دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه آذربایجان‌غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام امیر عبدل، مدیر دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه آذربایجان‌غربی، 5 مرداد در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اهمیت تشکیل قرارگاه شهرستانی نماز جمعه اظهار کرد: قرارگاه مکانی برای تبادل نظر و بحث در مورد مسائل مهم روز و موضوعات مربوط به هر یک از شهرستان‌ها است.

وی افزود: در این قرارگاه ائمه جمعه استان دور یکدیگر جمع شده و تجربیات خود را به اشتراک گذاشته و در مورد موضوعات مختلف با یکدیگر هم‌فکری می‌کنند.

مدیر دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه آذربایجان‌غربی ادامه داد: در سطح استان تاکنون 16 قرارگاه شهرستانی نماز جمعه تشکیل شده است که هشت قرارگاه مختص شهرستان‌های شمال استان و هشت قرارگاه نیز مختص شهرستان‌های جنوب استان است.

وی عنوان کرد: همچنین مقرر شده است کمیته تدوین متشکل از نخبگان، معلمان، اساتید، طلاب، بازاریان و ... در شهرستان‌ها تشکیل شود که در قالب این کمیته‌ها، مسائل و مشکلات مناطق مطرح و برای رفع آنها، از نظرات افراد استفاده می‌شود.

حجت‌الاسلام عبدل تشکیل هیئت اندیشه‌ورز را از دیگر اقدامات دفتر سیاست‌گذاری آذربایجان غربی برشمرد و تصریح کرد: با برگزاری مستمر و هفتگی جلسات این هیئت، هر هفته روز چهارشنبه ‌مسائل موجود به ائمه جمعه انتقال داده می‌شود تا مطالبان مردمی را مطرح کنند.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha