کد خبر: 4074769
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱

دشمن درصدد شکستن اتحاد نیروهای انقلابی است

عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کنند، اتحاد نیروهای انقلابی را درهم‌بشکنند، پس باید هوشیار باشیم.

دشمن درصدد شکستن اتحاد نیروهای انقلابی استبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حسن حیدری عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه 9 مرداد در نشست دوره‌ای مسئولان کانون‌های بسیج اساتید استان که در سالن جلسات دانشگاه ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با انواع دسیسه و نیرنگ در تلاش هستند، که وحدت نیروهای انقلابی و مذهبی را در هم بشکنند.

وی با بیان اینکه دشمن از هر حربه‌ای برای به وقوع پیوستن جنگ نرم و سخت همچنین ایجاد شبهه استفاده می‌کند، ادامه داد: امروز بسیج اساتید بایستی به عنوان مرجعیت فکری اقشار بسیج نقش‌آفرینی کند و با وجود همه مشکلات پیش‌رو به وظیفه ذاتی خود عمل کند.

این استادیار دانشگاه ارومیه با بیان اینکه باید با همه توان برای تحقق جهاد تبیین و روشنگری مدنظر مقام معظم رهبری تلاش کنیم، اضافه کرد: دستاوردهای نظام اسلامی باید به‌روشنی برای مردم به ویژه نسل جوان تبیین شود.

حیدری اضافه کرد: جهش علمی قابل توجهی در سالیان پس از انقلاب شکل گرفته است، که برای پیاده‌سازی و عملیاتی کردن علوم بومی در بستر جامعه و میدان عمل نیز باید برنامه داشته باشیم.

مسئول کانون بسیج اساتید آذربایجان غربی بر لزوم فعال شدن همه کانون‌ها برای پایش مسائل بومی، ارایه راهکار، برپایی اردوهای جهادی، غنا و تنوع برنامه‌های فرهنگی، هم‌افزایی با اقشار فرهیخته و دانشگاهی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه برای عملیاتی کردن شعار سال نیز باید برنامه داشته باشیم، گفت: بازدید اساتید از صنایع نیمه‌تعطیل و تعطیل، استفاده از ظرفیت‌های علمی دانشجویان و اساتید برای رفع موانع تولید و برنامه‌هایی از این دست باید در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha