کد خبر: 4083771
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۰

رئیس دادگستری بوکان معرفی شد

امیر کشاورزی به‌ عنوان رئیس جدید دادگستری جدید بوکان معرفی شد.

معارفه رئیس دادگستری بوکانبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، ناصر عتباتی، رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌غربی 15 شهریور در آیین تکریم و معارفه رئیس دادگستری بوکان اظهار کرد: هدف از تغییر حرکت به سمت تعالی و پیشرفت است و حوزه قضایی استان با تمام توان در مسیر ریل‌گذاری شده برای خدمت به مردم در حرکت است.

وی افزود: امنیت و احساس امنیت، مهمترین وظیفه همکاران قضایی و مطالبه اصلی مردم و‌ بدیهی‌ترین وظیفه ما است و با نگاه دلسوزانه و‌ متعهدانه و تلاش مضاعف می‌توان به حجم بالای پرونده‌ها رسیدگی کرد و حرکت خدمت‌رسانی به مردم را تسریع بخشید.

عتباتی بیان کرد: خواستار تلاش بیشتر دستگاه‌های فرهنگی و آموزش‌های حقوقی و قانونی برای تقویت برنامه‌های پیشگیرانه شد با تقویت واحد‌های مددکاری کلانتری‌ها و ارائه خدمات مشاوره خانواده اداره بهزیستی در این واحدها و شوراهای حل‌اختلاف و استفاده از ظرفیت روحانیون، ائمه جمعه و جماعت و ریش سفیدان و متنفذین می‌توان فرهنگ سازش را در جامعه بسط داد.

وی ادامه داد: مردم، مدیران و مسئولان باید به دستگاه قضایی کمک کنند و با اجرای وظایف قانونی خود اجازه بروز تخلفات و جرایم را ندهند و رسانه‌ها و نهادهای فرهنگی و آموزشی تلاش کنند تا اطلاعات حقوقی مردم را بالا ببرند تا آن‌ها در تعاملات خود دچار مشکل نشوند.

در پایان این مراسم از زحمات محسن محمدخواه، رئیس پیشین دادگستری بوکان قدردانی و‌ امیر کشاورزی به‌عنوان رئیس جدید دادگستری بوکان معرفی شد.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha