کد خبر: 4087653
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴

دفاع مقدس مسیر آینده را به جوانان نشان می‌دهد

امام‌جمعه میاندوآب گفت: دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است که گرامیداشت آن می‌تواند نسل جوان را با وقایع و اهداف آن آشنا کرده و مسیر آینده را برای آنها نشان دهد.

حمید حسن زاده امام جمعه میاندوآبحجت‌الاسلام حمید حسین‌زاده، امام‌جمعه میاندوآب در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی با اشاره به لزوم گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و خلوص نیت جوانانی است که تحت رهبری امام خمینی(ره) با ایثار جان در راه دفاع از وطن به شهادت رسیدند.

وی افزود: در دفاع مقدس با وجود هشت سال جنگ تحمیلی بین ایران و عراق یک وجب از خاک ایران اسلامی از کشور جدا نشد و این نشان دهنده قدرت ایمان و ایستادگی نیروهای ایرانی است.

امام‌جمعه میاندوآب ادامه داد: دفاع مقدس نشان داد که با قدرت ایمان و معنویت می‌توان به دستاوردهای بزرگی دست یافت و امروز در عرصه‌های مختلف علم و اقتصاد با تکیه بر ایمان و معنویت نیز می‌توان قله‌های دانش را فتح کرد.

وی تصریح کرد: دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است که گرامیداشت آن می‌تواند نسل جوان را با وقایع و اهداف آن آشنا کرده و مسیر آینده را برای آنها نشان دهد.

حجت‌الاسلام حسن‌زاده خاطرنشان کرد: امروزه دشمنان با توجه به اهمیت دفاع مقدس سعی دارند تا با بهانه‌های مختلف دستاوردهای دفاع مقدس و جمهوری اسلامی را ناچیز نشان داده و نقشه‌های شوم خود به اجرا دربیاورند که هوشیاری و بصیرت مردم اجازه چنین اقدامی را به آنها نخواهد داد.

 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha