کد خبر: 4089017
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۳

نافرمانی مدنی یکی از توطئه‌های دشمن است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: ما امروز اغتشاشات هیبریدی را مشاهده می‌کنیم که انواع روش‌ها را در آن به کار گرفته‌اند و دشمن برای رسیدن به هدف خود چند وجهی کار می‌کند و نافرمانی مدنی یکی از توطئه‌های دشمن است.

منصور امامی مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام منصور امامی، مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، ۹ مهر در مراسم معارفه سرپرست اداره تبلیغات اسلامی اشنویه که در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد، فرهنگ را پایه و اساس همه فعالیت‌ها عنوان و اظهار کرد: دشمن امروز روی فرهنگ دست گذاشته است و طرح‌های غرب برای مهار جمهوری اسلامی مبارزه فرهنگی_رسانه‌ای است و در چنین عصری تبلیغ صحیح دین بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: روزانه صدها ساعت برنامه در شبکه‌های ماهواره‌ای علیه جمهوری اسلامی ساخته می‌شود و در بروز فتنه‌ها تاثیر این کار رسانه‌ای مشاهده می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: ما امروز اغتشاشات هیبریدی را مشاهده می‌کنیم که انواع روش‌ها را در آن به کار گرفته‌اند و دشمن برای رسیدن به هدف خود چند وجهی کار می‌کند و نافرمانی مدنی یکی از توطئه‌های دشمن است.

وی گفت: دشمن با سم‌پاشی فرهنگی به دنبال تغییر ذائقه مردم و فرهنگ دینی و از بین بردن چهارچوب‌های منطقی و قانونی است و این به نفع هیچ‌کس نیست و حتی در یک نظام کمونیستی و لیبرالیستی هم نمی‌تواند مفید باشد و قدرت بی‌شائبه جمهوری اسلامی دشمن را مستاصل کرده است و آن‌ها به دنبال این هستند که از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و لذا می‌بینیم از فوت یک خانم با استفاده از قدرت امپراطوری رسانه‌ای خود، به تضعیف انقلاب اسلام دست می‌زند.

حجت‌الاسلام امامی تصریح کرد: خداوند متعال شاخصه‌ مبلغین دینی را عدم ترس عنوان می‌کنند و ما بر این اساس در مسیر تبلیغ دین مبین اسلام و معارف انقلاب اسلامی قدم گذاشته و امیدواریم که این معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی اشنویه منشأ خیری در تبلیغ معارف الهی باشد.

در ادامه این جلسه فرماندار اشنویه گفت: خلأ وجود تبلیغات اسلامی در اشنویه در مباحث فرهنگی احساس می‌شد و امیدواریم با کمک هم بتوانیم لوازم تبلیغ را فراهم کنیم.

سیدعلی ترابی افزود: دشمن بر مسئله تبلیغ دست گذاشته است و از این طریق بر علیه انقلاب اسلامی ودین پروپاگاندای رسانه‌ای راه می‌اندازد و باید بر امر تبلیغ درست معارف دینی و الهی اهتمام ویژه و جدی داشته باشیم و با توجه به سابقه حجت‌الاسلام بیگی جهش تبلیغی در اشنویه دور از انتظار نیست.

 در این مراسم حجت‌الاسلام بیگی به عنوان رئیس تبلیغات اسلامی اشنویه معرفی شد.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha