کد خبر: 4089283
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۵

برگزاری همایش خاطره‌گویی و تجلیل از زنان ایثارگر در آذربایجان غربی

همایش خاطره‌گویی و تجلیل از زنان ایثارگر و تاریخ‌ساز با حضور مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری در آذربایجان غربی برگزار شد.

نیر الهامی، مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، نیر الهامی، مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی، ۱۰ مهر در همایش خاطره‌گویی و تجلیل از زنان ایثارگر و تاریخ‌ساز اظهار کرد: بانوان همراه با مردان نقش مهمی در دفاع مقدس داشتند که باید داستان‌ رشاد‌ت‌ها و ایثارگری‌های آنها در آن دوران به نسل جدید بازگو شود.

وی افزود: متاسفانه در طول سال‌های گذشته آنگونه که باید و شاید به رشادت‌های بانوان در دفاع مقدس پرداخت نشده است که برای بیان دستاوردهای بانوان در آن زمان باید برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی ادامه داد: زنان ایرانی الگوی بسیاری از زنان آزاده جهان هستند که با ایثار جان در دفاع مقدس پشتیبانی در پشت جبهه‌ها را برعهده گرفتند.

وی با تاکید بر ضرورت حضور فعال‌تر زنان در عرصه علم و دانش تصریح کرد: در حال حاضر شرایط برای حضور فعالانه بانوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی فراهم شده است و آنها باید از این فرصت نهایت استفاده را بکنند.

 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha