کد خبر: 4102027
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نزاجا فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نزاجا به‌مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج پیامی صادر کرد.

علی حاجیلو فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نزاجابه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سرتیپ ستاد علی حاجیلو، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نزاجا به‌مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

بسيج مدرسه عشق و مكتب شاهدان و شهيدان گمنامی است كه پيروانش بر گلدسته‌های رفيع آن اذان شهادت و رشادت سرداده‌اند(امام خمینی ره)

هفته بسیج یادآور رشادت و حماسه‌آفرینی غیور مردان ایران اسلامی و یادگاران شجره طیبه‌ای است که معمار کبیر انقلاب اسلامی بنا نهاد و نشان از دوراندیشی همه‌جانبه آن پیر فرزانه بود، لشکر مخلص خدا در دوران دفاع مقدس و از همه اقشار مردم به میدان آمدند و تمام قد از کشور دفاع کرده‌اند و تفکر بسیج، در ایران اسلامی ریشه زد.

کارنامه درخشان این مکتب و تفکر گره‌گشا که به امضای سرخ شهادت فهمیده‌های این سرزمین غیرت خیز ماندگار و تضمین شده است، سرشار از حماسه‌های بی‌بدیل مقاومت و مجاهدت مومنانه در همه عرصه‌ها و سرمشق مجاهدت گروه‌های مردمی در جبهه مبارزه با استعمار نوپدید طی سال‌های اخیر بوده است.

بسیج خلعتی از شرافت است که ملاک ملبس بودن به آن، سن و عرصه خدمت نیست، بلکه شرط مفتخر شدن به این عنوان مقدس، عبور از سیم خاردار نفس است، سند روشن این ادعا در نیروی خوشنام ارتش چراغ نامیرا و ستاره درخشانی همچون شهید سپهبد صیاد شیرازی است.

اینجانب به نمایندگی از هم‌رزمان خود در قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نزاجا با تبریک هفته بسیج به فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، بسیجیان ولایت‌مدار و غیرتمند و عموم ملت شریف ایران از حماسه‌آفرینی آنان و خانواده شهدای معظم بسیج از دوران دفاع مقدس تا امروز که نوک پیکان مقابله با استکبار جهانی هستند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

سرتیپ ستاد علی حاجیلو

فرمانده قرارگاه و ارشد نظامی ارتش در شمال‌غرب»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha