کد خبر: 4103423
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۱

زوج جوان ارومیه‌ای هزینه عروسی را صرف آزادی ۲ زندانی کردند

مدیرکل زندان‌های آذربایجان‌غربی گفت: زوج جوان اهل ارومیه با صرف نظر از برگزاری مراسم ازدواج، هزینه شام عروسی را صرف آزادی دو زندانی نیازمند محکوم مالی کردند.

زوج جوان ارومیه‌ای هزینه عروسی را صرف آزادی ۲ زندانی کردندبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی، مراد فتحی، مدیرکل زندان‌های آذربایجان‌غربی اظهار کرد: زوج جوان اهل ارومیه با صرف نظر از برگزاری مراسم ازدواج، هزینه شام عروسی را صرف آزادی دو زندانی نیازمند محکوم مالی کردند.

وی افزود: این زوج جوان در اولین روزهای آغاز زندگی مشترک با مراجعه به ستاد مردمی دیه استان مقدمات آزادی دو زندانی نیازمند سرپرست خانواده را فراهم کردند.

مدیرکل زندان‌های آذربایجان‌غربی ادامه داد: پیمان مرادزاده و محبوبه کوهی ضمن حضور در ستاد دیه و اعلام نیت خداپسندانه خود، با همکاری مددکار اجتماعی ستاد دیه مددجویان نیازمند سرپرست خانواده را شناسایی کردند و همزمان با واریز مبلغی بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال در شب عروسی خود دو پدر زندانی را آزاد کردند.

فتحی با بیان اینکه مراسم اعلام آزادی پس از پیگیری این زوج در اداره‌کل زندان‌های آذربایجان‌غربی انجام شد، اضافه کرد: در این مراسم از این زوج الگو قدردانی به عمل آمد.

وی گفت: به دعوت این زوج، زندانیان آزاد شده همان شب به همراه مسئولان ستاد دیه و خانواده عروس و داماد در ضیافت شام ساده حضور یافتند و برای خوشبختی دو جوان خیّر ارومیه‌ای در اولین روزهای زندگی مشترک دعای خیر کردند.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha